Başkan Neredesin?

Her maçı alalım, bu sene şampiyon olalım (olsak iyi olurdu) demiyoruz ama Antalyaspor olmanın da hakkını vermeliydik …

Başkan Neredesin?
1 Kasım 2017 07:50

Bursa’dan 4 gol yedik ve hiç gol atamadık. Bu cümlenin ciddiyetini daha başka nasıl anlatabilirim hiç bilmiyorum. Ligin alt sıralarındayız. Sebebi ise tamamen şımarıklık, ciddiyetsizlik bence.

Biz böyle çöküşleri oynarken sayın Başkanımız nerelerde ve hiçbir şey yapıyor mu konu hakkında bilmiyorum. Hiçbir yerde açıklamasını görmedim takımın bu gidişine dair. Hatta umarım o bir şeyler yapıyordur da ben görmemişimdir. Kulübün başkanı bu gidişe bir şey yapmıyorsa gerçekten vahim haldeyiz demektir.

Keşke geldiğimiz şu halin sorumlusu ben olsaydım. İnanın o zaman elimden geleni yapardım. Gitmesi gereken kim varsa gönderirdim. Ne gerekiyorsa yapıp düşülen şu halden çıkmanın bir yolunu bulurdum. Ama sorumlu ben değilim be yazık ki. Yine de bu halimizden utanıyorum. Sahaya çıkıp topa ben vurmamışım gibi… Rakibe saçma sapan dalıp kırmızı kartı ben yemişim gibi… Sahada iyi bir ilk on biri ben sunamamışım gibi…

Babam Antalyaspor’u izlemeye Kocaeli’nden kalkıp Bursa’ya gidecekti. İyi ki gitmedin dedim. O en azından gitmedi. Antalya’dan kalkıp kilometrelerce yol yapan taraftara yazık. Doksan dakika bağıran bu insanlar hiçbir menfaat gütmüyorlar. Sadece sevgi… Ama karşılığı koca bir hüsran…

Bilmiyorum daha ne söylenir. Gerçekten sanki tükenmişliğin ortasındayız. Yani her maçı alalım, bu sene şampiyon olalım (olsak iyi olurdu) demiyoruz ama Antalyaspor olmanın da hakkını vermeliydik. Bu sene o sene değil demek ki. Bir yerde bir yanlışlık var.

Ben artık bu saatten sonra ancak Başkanın bir şeyler yapabileceği kanısındayım. Saklandığı yerden çıkmalı ve doğrusuyla yanlışıyla Antalyaspor’un yanında olmalı. Yoksa durum daha da vahimleşecek.

 

 

 

ETİKETLER: