Başkan Çetin’den Başkan Böcek’e Ziyaret

Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti

Başkan Çetin’den Başkan Böcek’e Ziyaret
2 Temmuz 2021 14:55

Antalyaspor’un çiçeği burnunda başkanı Aziz Çetin ve yönetim kurulu üyeleri Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Yönetim kurulu olarak ilk resmi ziyaretlerini Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne yaptıklarını söyleyen Başkan Av. Aziz Çetin, “Sizin de nasıl bir Antalyasporlu olduğunuzu biliyoruz. Antalyaspor markasına, değerine verdiğiniz önemi biliyoruz. Sizin bize vereceğiniz katkının yüzde birini size veremeyiz ama size nasıl katkımız olacaksa biz her zaman buradayız” diye konuştu.

Antalyaspor’un yeni yönetim kurulunu tebrik eden ve görevlerinde başarılar dileyen Başkan Muhittin Böcek, Kırmızı-Beyazlı renklere kalpten bağlı olduğunu belirterek dün olduğu gibi bugün de destek sözünü yinelediğini belirtti ve Antalyaspor’a geçmişte olduğu gibi gelecekte de tam destek vereceklerini ifade etti.

Antalyaspor hepimizin, bu şehirde yaşayan bütün vatandaşlarımızın takımı. Gururumuz, onurumuz, her şeyimiz” diyen Başkan Böcek, şunları söyledi: “Antalyaspor’umuza yapılması gereken ne varsa konuşalım. Bundan sonra da çalışmalarımıza hep birlikte devam edelim. Bütün Antalyalı hemşerilerimizin de destek olacağına hiç şüphem yoktur. Muhittin Böcek olarak aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak yapabileceğimiz ne varsa bu konuda yardımcı olacağımı bilmenizi isterim.