Başkan Aziz Çetin’e Doğum Günü Sürprizi

YÖRSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Başkan Aziz Çetin’e sürpriz bir kutlama gerçekleştirildi.

Başkan Aziz Çetin’e Doğum Günü Sürprizi
15 Haziran 2021 14:02

Yörük Sanayici İş İnsanları Derneği üyeleri uzun bir aradan sonra yüz yüze bir araya geldi. Pandemi döneminde toplantılarını online gerçekleştiren YÖRSİAD üyeleri, Konyaaltı’ndaki bir kafede sabah kahvaltısında buluştu.

YÖRSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin’in de katıldığı kahvaltıda doğum günü olan Aziz Çetin’e sürpriz bir kutlama gerçekleştirildi. 

Pastanın üzerindeki mumları üfleyen Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin, YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ve YÖRSİAD yönetim Kurulu ve üyelerine teşekkürlerini sundu. Kahvaltıya YÖRSİAD kurucu başkanı ve Romanya-Antalya Fahri konsolosu Semih Beken de katıldı.

Başkan Aziz Çetin yaptığı konuşmasında “Öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum. Antalyaspor’un başkanlığı bize nasip oldu. Hepinizden Antalyaspor için ne yapabiliriz, bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Bana ulaşmak çok basit, her fikrinizi bana kolayca iletebilirsiniz. Çok sesli olalım, hep birlikte ne yapabileceğimizi düşünelim. Antalyaspor Kulübü Derneği, Antalyaspor’un kalbidir. Anonim şirketinin hisselerinin yüzde 58’i Antalyaspor Derneğinindir. Şu an için 500 civarı üyemiz var. Buraya siz değerli iş insanlarımızı üye olmaya çağırıyorum. Antalyaspor Kulübü Derneği ne derse, Antalyaspor A.Ş onu yapmak zorundadır. YÖRSİAD’ın grup olarak bu Dernekte aktif olması iyi olacaktır.” dedi.

YÖRSİAD Başkanı M.Aykut Ege ise “Uzun süredir pandemi nedeniyle üyelerimiz ile bir araya gelemiyorduk. Bir yılı aşkın süredir pandemi şartlarına uyum göstererek toplantılarımızı online üzerinden gerçekleştirdik. Bugün üyelerimizle karşılıklı bir arada buluşmak çok güzel oldu. İnşallah pandeminin tamamen bitmesiyle beraber bu tarz toplantılarımızı yüz yüze gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Dernek olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün de aramızda olan YÖRSİAD Danışma Kurulu üyesi olan Fraport TAV Antalyaspor başkanı Aziz Çetin’e teşekkürlerimizi ve başarı dileklerimizi sunuyor ve doğum gününü kutluyoruz” dedi.