Avrupa Yolunda

El Kabir 90. dakikada cezayı kesti. Bu size ders olsun Antalyaspor düşmanları …

Avrupa Yolunda
5 Nisan 2017 07:57

Bu maç bizim için çok önemliydi. Beşiktaş’ı elimizden kaçırmıştık. Bu maçta beraberliğe bile tahammülümüz yoktu. Sahaya çıkan kadro kazanmak için çıkarılmıştı zaten. Maçın başından itibaren zaten oyunun kontrolünü elimize aldık. Ligde 2. yarının yükselen ekibi Kayserispor çok mahkum oynadı bu bölümlerde bize karşı. Eto’o ile golü de bulduk.

El Kabir çok yetenekli bir oyuncu. Çok daha iyi olacak, kumaşı mükemmel. Kondisyon sorununu aşıyor artık, kilo problemi de haftalar geçtikçe düzeliyor. Eto’o’nun attığı golde resmen “Al da at” dedi. Pozisyon öncesinde tam bir kurt edası ile rakipten topu çalması harikaydı.

Ne olduysa zaten yine El Kabir’in içinde olduğu bir pozisyondan sonra başladı. Bana göre kendisine orada faul yapılmıştı ama ultra süper milli hakemimiz bunu görmedi. Göremedi demiyorum bakın, görmedi. Maçta birçok kırmızı kartlık pozisyonu görmediği gibi. Resmen Kayserispor’a çalıştı maç boyunca. Hiçbir sebep yokken, taraflı tarafsız herkesin tepkisini çeken bir karar ile Charles’i oyundan attı. Hatta gidip pozisyonun videosunu izlemesine rağmen bunu yaptı. Görüntüyü baştan sona izleyip de böyle bir karar vermesi kendisinin ne kadar art niyetli bir yönetim sergilediğini belgeler nitelikteydi adeta.

Ama ne oldu? El Kabir 90. dakikada cezayı kesti. Hem tribündeki saygısız rakip taraftara hem saygısız rakip takıma hem de taraflı hakemlere cezayı kesti. Bu size ders olsun Antalyaspor düşmanları!

Tribünler mükemmeldi. Adeta cehennemi yaşattık rakip takım ve taraftara. Konyaspor taraftarı ayarındaki Kayserispor taraftarları da maç sonu yan tribündeki bayan Antalyasporlu taraftarlara laf attılar. Sanırım bir takım olaylar yaşanmış maç sonu Antalya caddelerinde, geçmiş olsun diyorum Kayserispor taraftarına. Umarım bir daha bu tarz işlere kalkışmazlar.