Artık Yeter

Galatasaray’ın kalemize sadece bir isabetli şutu olması beni çok şaşırttı …

Artık Yeter
13 Eylül 2017 07:59

Yine maç günü yaşanan onca rezillik vardı. Polisten durduk yere jop yiyen onca taraftar… Yıllardır hala doğru düzgün uygulanmayan Passolig sisteminden ötürü maça geç giren ve giremeyen taraftarlar…Taraftar ile saygısızca konşanlar bunların hesabını versin artık!

Bu stadı böyle tıklık tıklım görmek beni çok sevindiriyor. Keşke sadece üç büyütülmüşlerin maçlarında değil, diğer maçlarda da böyle dolu tribünler görmek istiyorum.

Açıkçası maçtan önce böyle bir skor beklemiyordum. Galatasaray’ın kalemize sadece bir isabetli şutu olması beni çok şaşırttı. Üç puan alabilirdik, elimizde bu imkan vardı. Pozisyonlar da bulduk. Diego-Djourou ikilisi üzerinde kesinlikle durulmalıdır. Eto’o’nun golden sonra böyle sevinmesi beni çok sevindirdi. Taraftar olarak medyanın yaptığı haberleri dikkate almamalıyız.

Milli maç arası takıma az da olsa yaramış gibi. Önümüzdeki Kayserispor ve Osmanlıspor maçlarını merakla bekliyorum.  Şu an canımı sıkan tek şey çok fazla sakatlıkların olmasıdır.

Ali Şafak Öztürk’ün sonuna kadar arkasındayız. Yandaş medyaya ve şovcu sözde spor yorumcularına yedirmeyiz. Bu takım sahipsiz değildir!

 

 

 

 

ETİKETLER: ,