Antalyasporlu Günler Başlıyor

Yarı stres, yarı heyecanla Antalyasporlu günlere kavuşuyoruz …

Antalyasporlu Günler Başlıyor
17 Ocak 2018 09:22

Antalyasporlu günler başlıyor…

Yarı stres, yarı heyecanla Antalyasporlu günlere kavuşuyoruz. Önce Kayserispor maçının rövanşını yapacağız. Daha sonra Beşiktaş’la yine kendi stadımızda oynayacağız. İlk yarıda aldığımız dört galibiyet de iç sahada. Dış sahada hiç galibiyetimizin olmaması durumu umarım ikinci yarıda son bulur. Bu iç saha maçları da bunun ilk adımı olsun.

Geçen süreçte Antalyaspor açısından önem arz eden seçimli genel kurulu geride bıraktık. Kongrede Menderes Türel, Antalyaspor’un borcunun 200 milyon TL olduğunu söyledi. Kendisinin öncelikli görevinin bu borcu  temizlemek olduğunu açıkladı ve camiamız da bu konuda rahat bir nefes aldı.

Ayrıca kongrede en dikkat çekici söylem bana göre Antalyaspor Koleji’nin alan tahsisinin yapıldığı ve bunun temellerinin de en geç seneye atılacağıydı. Bu hedefin gerçekleşmesinin ardından ise diğer proje Antalyaspor Üniversitesi olacak. Bir gün Antalya’da yaşamaya karar verirsek ve ben hala öğretmenliğe devam ediyor olursam Antalyaspor Koleji adı altında çalışmak benim için bir ayrıcalık olacaktır.

Kongrede söz alan Ali Şafak Öztürk ise Menez ve Nasri transferlerinin kendisi için hata olduğunu söyledi. Yalnız bu hatanın Antalyaspor’a maliyeti oldukça yüksek. Yine olan, Antalyaspor’a oldu kısacası. Bir de neden bıraktığını net olarak açıklamadı Ali Şafak Öztürk, “içime sinmedi ama bırakıyorum” dedi. Bu cümlenin altında da çok şey yattığını düşünüyorum. Şu an olmasa da gelecekte öğreneceğiz bana kalırsa.

Yeni Başkanımız Cihan Bulut  da “Benim için dün dünde kaldı, yarın için el ele, kol kola Antalyaspor için çalışalım. Ben yok, biz varız.” diyerek camiaya birlik mesajı verdi. Bunu duymak gerçekten beni sevindirdi. Sözde kalmayıp uygulamasını diliyorum. Çünkü Antalyaspor güzel şeyleri hak ediyor.

Bundan başka yeni teknik direktörümüz Hamza Hamzaoğlu oldu. Bir teknik direktör olarak nasıl olduğunun takibinde değilim ancak umarım Antalyaspor için en doğru karardır kendisi. Uyumlu çalışarak, doğru kararlarla takımı yönetmesini diliyorum.

Yapılan bu değişikliklerle Antalyaspor’un güzel günler görmesi umuduyla, tüm kadroya ikinci yarıda başarılar dilerim.