Antalyaspor Yönetiminden Bülent Korkmaz Açıklaması

Antalyaspor yönetim kurulu, Bülent Korkmaz’a teşekkür açıklaması yayımladı.

Antalyaspor Yönetiminden Bülent Korkmaz Açıklaması
12 Kasım 2019 19:48

 Antalyaspor Yönetim Kurulu, Bülent Korkmaz’ın ayrılmasının ardından bir açıklama yayınladı ve teknik adama bugüne kadar Antalyaspor’a yaptığı katkılardan ötürü teşekkür etti. 

Antalyaspor yönetiminin Bülent Korkmaz açıklaması şu şekilde:

Antalyasporumuzda, 13 Haziran 2018 tarihinden bu yana görev yapan Teknik Direktörümüz Bülent Korkmaz ve ekibi ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız.

Kulübümüzün mali ve idari açıdan zor günler yaşadığı 2018-2019 başında aldığı sorumluluğu başarıyla üstlenen, futbol kamuoyunun beklentisinin aksine ligin son haftasına kadar Avrupa kupalarına katılabilme heyecanını yaşatan, tüm bunların da ötesinde, alt yapıya önem vererek tarihimizde hiç olmadığı kadar genç oyuncuyu A takımımıza kazandıran, Süper Lig’in en genç oyuncusunu oynatan kulüp olarak Türk futbol tarihinde kırılan rekorun sahibi olmamızı sağlayan Bülent Korkmaz ve ekibine teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Bu günden itibaren kulübümüzde bir kan değişikliği yaşanması gerektiğine olan inancımız doğrultusunda, Bülent Korkmaz’a teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki teknik adamlık döneminde başarılar dileriz.