Antalyaspor Kulübü Derneği’nden Muhittin Böcek’e Ziyaret

Antalyaspor Kulübü Derneği başkanlığına seçilen Fikret Öztürk, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Antalyaspor Kulübü Derneği’nden Muhittin Böcek’e Ziyaret
1 Temmuz 2019 19:06

Cumartesi günü Antalyaspor Kulübü Derneği Olağan Genel Kurulu’nda başkan olarak seçilen Fikret Öztürk, Başkan Ali Şafak Öztürk, Antalyaspor Kulübü Derneği yöneticileri Osman Sapmaz, Mustafa Sak, Mustafa Yılmaz, Nurettin Ünal, Emin Hesapçıoğlu, Aziz Çetin, İbrahim Kasapoğlu, Antalyaspor Kulübü yöneticisi Berkay Bahar ve Antalyaspor Kulübü Derneği Genel Koordinatörü Hakan Gürcüoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Antalyaspor Kulübü Derneği hakkında Başkan Böcek’e bilgi veren Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Fikret Öztürk dernek bünyesinde 1300 amatör lisanslı sporcu ve futbol okulunda 3 bin genç futbolcu olduğunu anlattı. Başkan Öztürk, “Bu sporcularımızın hepsinin döner sermayesi dernek. Bu gençlere spor yaptırabilmek için, iş bulabilmek için alt yapıya önem vermemiz gerekir. Alt yapıya önem vermek için de bunlara destek olmamız gerekir. Büyükşehir Belediyemizden bu anlamda maddi talebimiz yok ama Antalyaspor, Antalyaspor Derneği Vakfı için zaman zaman sizlere müracaatlarımız olacak. Bu açıdan desteklerinizi bekliyoruz. Destek bizim şahıslarımıza değil tamamen Antalya ve Antalyaspor için olacak” şeklinde konuştu.

Hafta sonu gerçekleşen genel kurulun ardından göreve gelen Başkan Fikret Öztürk ve yönetimine başarılar dileyen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “Antalya’mız için, Antalyaspor’umuz için hep birlikte yapmamız gereken ne varsa yapacağız. Önümüzdeki süreçte sizlerle, yönetimle, Antalyalılarla hep beraber Antalyaspor’umuza yakışan desteği vereceğiz, desteğimiz tamdır. 25 yıllık siyasi hayatımda din ve devlet işlerini ayırdığımız gibi hep spor ve siyaset işlerini de ayırmışımdır. Bugüne kadar siyasi kimliğimi öne çıkarmadan ata sporumuz başta olmak üzere bütün sporlara destek olmaya çalıştık. Bu anlamda Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bundan sonra da Antalyaspor’umuz için yapmamız gereken ne varsa yapmaya hazırız. ” dedi.

Ziyaretin sonunda Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Öztürk, Muhittin Böcek’e kendi adının yazılı olduğu Antalyaspor forması hediye etti.