Gelişim Ligleri’nde Üç Galibiyet Bir Beraberlikli Hafta
Antalyaspor, Gelişim Liglerinde haftayı üç galibiyet ve bir beraberlikle tamamladı.
![Gelişim Ligleri’nde Üç Galibiyet Bir Beraberlikli Hafta](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2019/12/as-u14-1512.jpg)
Antalyaspor, Gelişim Liglerinde bu hafta beş kategoride mücadele ederken, haftayı üç galibiyet ve bir beraberlikle tamamladı.
Antalyaspor U19 takımımız, Konaklı İlçe Stadında Aytemiz Alanyaspor’a konuk oldu. Mücadeleden 1-0 galip ayrılan kırmızı-beyazlılar, haftayı 25 puanla tamamladı.
Antalyaspor U17 takımımız, yoluna namağlup devam ettiği Elit B Ligi’nde bu hafta Ekol Hastanesi Balıkesirspor’a konuk oldu. Rakibi ile 3-3 berabere kalan U17 Takımımız, 37 puanla zirvedeki yerini korudu.
Antalyaspor U16 takımımız pazar günü Yukatel Denizlispor’a konuk olurken, rakibini 2-1 mağlup etti.
Antalyaspor U15 ve U14 takımlarımız pazar günü Yukatel Denizlispor’u konuk ederken, U15 takımımız rakibine 2-1 mağlup oldu. Grubunda liderliğini sürdüren U14 takımımız ise rakibini 2-0 mağlup etti.