Antalyaspor, Gelişim Liglerinde Haftayı Namağlup Kapadı
Antalyaspor, Gelişim Ligleri kapsamında bu hafta U19 ve U17 Liglerinde mücadele verdi.
![Antalyaspor, Gelişim Liglerinde Haftayı Namağlup Kapadı](https://sadeceantalyaspor.com/wp-content/uploads/2018/08/as-u19.png)
Antalyaspor, Gelişim Ligleri kapsamında bu hafta U19 ve U17 Liglerinde mücadele verdi.
Antalyaspor U19 Takımı, Akhisarspor’u 8-1 ile geçerek 36 puana ulaştı ve haftayı 11. sırada tamamladı. Antalyaspor’un gollerini Kırmızı-beyazlılar, ligin 30. haftasında BB Erzurumspor’a konuk olacak.
Liginde küme düşmeme mücadelesi veren Antalyaspor U17 Takımı ise Akhisarspor’u 3-2 ile geçerek 27 puana ulaştı. Ligde 17. sırada yer alan kırmızı-beyazlılar, 30. haftada U17 Ligi’nin son sırasında yer alan BB Erzurumspor’a konuk olacak.