Futbol Okulları Zafer Kupası’nda Buluştu

Antalya genelindeki Antalyaspor futbol okulları, 30 Ağustos Zafer Kupası’nda bir araya geldi.

Futbol Okulları Zafer Kupası’nda Buluştu
30.08.2021
A+
A-

Antalyaspor Kulübü Derneği’ne bağlı Antalya genelindeki futbol okulları, 30 Ağustos Zafer Kupası’nda bir araya geldi. Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleştirilen turnuvaya futbol okullarında eğitim gören minikler katıldı. 30 Ağustos Zafer Kupası adı verilen turnuvanın açılışına Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Emin Kemal Hesapçıoğlu, Antalyaspor A.Ş. Başkanı Av. Aziz Çetin ve iki kurumun yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Hasan Subaşı Tesisleri’nde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Kupası turnuvası, Emin Kemal Hesapçıoğlu ve Aziz Çetin’in yaptığı başlama vuruşu ile start aldı.

Açılış konuşmasını yapan Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Emin Kemal Hesapçıoğlu, futbol okulundaki miniklerin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlarken, kırmızı beyaz forma altında hepsini bir arada görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hesapçıoğlu, “Gençlere büyük önem veriyoruz ve geleceğimiz olarak görüyoruz. Hepinizin çok başarılı olacağınıza inanıyorum. Bütün takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Antalyaspor A.Ş. Başkanı Aziz Çetin ise bugün turnuvada yer alan minik futbolcuların 3-5 yıl sonra gerek büyük Antalyaspor arması altında, gerekse liglerimizin başka takımlarında boy göstereceğini belirterek, “Bizim anayasamız olan tüzüğümüzde Büyük Önder Atatürk’ün ‘Ben sporcunun zeki, çevik, aynı zamanda ahlaklısını severim’ sözü yer alır. Bizim için öncelik iyi birer futbolcu olmanızdan çok, ahlaklı ve iyi birer insan olmanız. Hepinizin bayramını kutluyor ve başarılar diliyorum. En büyük Antalyaspor” diye konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.