E-dergimizin Ocak Sayısı Yayında

SadeceAntalyaspor e-dergi ocak sayısı yayında!

E-dergimizin Ocak Sayısı Yayında
15 Ocak 2020 10:00

SadeceAntalyaspor Ailesi olarak 2014 yılında deneme amaçlı üç sayı çıkan e-dergimiz, altı yıl aradan sonra daha profesyonel şekilde sizlerle buluşuyor.

Antalya ile Antalyaspor’un gündemindeki konulara dair röportaj ve içerikleri bulabileceğiniz e-dergimizde sizleri eskileri götürecek nostalji köşemizi de tabi ki ihmal etmedik!

2020 yılı ocak sayımızda Antalyaspor’un efsanelerinden Adnan Gülek’in yanı sıra, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalyaspor Divan İcra Kurulu Başkanı Dündar Uluğkay, Türk futbolunun yetenek avcılarından Futbol Direktörü Sedat Karabük, CIP Travel Antalyaspor Başantrenörü Fatih Işık röportajlarını;

Yağmur çamur demeden armanın peşinden koşan taraftar gruplarımızdan 07 Gençlik ve Grup 1966’yı,

İlk yarı değerlendirmesini, oyuncumuz Ufuk Akyol’un biyografisini,

07 Gençlik kurucularından Süleyman Turhan’ın anlatımıyla Deplasman Günlükleri köşemizi,

Antalyaspor’a yıllarını vermiş futbolcularımızdan Ahmet Sönmez’in oluşturduğu Efsane 11’i,

Berlin Döner Antalyaspor’a dair içerikleri ve Berlin Döner Antalyaspor’un başarılı liberosu Dilara Yeşil’in söyleşisini, taraftarlarımızdan gelen içerikleri bulabilirsiniz.

E-dergimizin bundan sonraki aylarında sizler de içeriklerinizle destek olmak için bize 0541 4 1966 07 numaralı Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Dergimize bit.ly/edergiocak2020 ve bit.ly/issuusadeceasocak2020 adreslerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.