Uzakta Bir Işık Var

21.05.2019
A+
A-

Bol rotasyonlu bir kadro ile sezonu erken açsak bile tehlike yaşayacağımızı düşünmüyorum…

Malatya maçı bizim için çok önemliydi. Eğer Avrupa macerası isteyen bir Antalyaspor varsa, en az 3 farklı kazanmalıydık ki tam da öyle oldu.

Mevlüt formunun zirvesinde. İnanılmaz işler yapıyor. Tam bir usta golcü, yılların tecrübesi ile birleşince skor tabelasında bizim lehimize oluyor. Harun inanılmaz bir gol attı. Sezonun en güzel golleri arasında olacağından eminim. O bölgeden o yaştaki bir oyuncu bu vuruşu kafası rahatsa, kendine olan güveni tam ise yapar. Harun bunu sık sık yapmalı.

Haftaya çok zorlu bir deplasmana gideceğiz. Eğer biz Fenerbahçe’yi deplasmanda yenersek, Yeni Malatyaspor ise ateş hattındaki Bursaspor’a puan kaybederse biz Avrupa Kupalarına gideceğiz. Ne olur, nasıl olur bilemiyorum. Ama ben şahsen bu şehrin artık bunu yaşama zamanının geldiğini düşünüyorum. Bol rotasyonlu bir kadro ile sezonu erken açsak bile tehlike yaşayacağımızı düşünmüyorum. Zaten kemik bir kadromuz var. Üzerine ince dokunuşlar yapılırsa seneye daha çok puan toplayabiliriz.

Sezon başı herkesin düşmesine kesin gözü ile baktığı takım mücadele etti, taraftar içeride dışarıda her maç peşinden gitti ve bugün bu takımın Avrupa Kupası iddiası halen sürüyor. Demek ki her şey pahalı transferler ile olmuyor. Şayet pahalı, yıldız oyuncular getiriyorsanız bu oyuncuları oynatmasını bileceksiniz ki verim alabilesiniz. Yoksa bugün olduğu gibi borçlar nasıl ödenecek diye düşünüp durursunuz.

YORUMLAR
  1. Antalyasporlu dedi ki:

    H.Umut Meler fifa hakemi.Bu sezon hiçbir maçımıza verilmedi.izmir bölgesi hakemi.Bunun nedenini bilen varsa burda paylaşırsa bizde bilgi sahibi oluruz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
18 Mart 2020
11 Mart 2020
2 Mart 2020
25 Şubat 2020
19 Şubat 2020
11 Şubat 2020