Hakkımızda Hayırlısı

25.02.2015
A+
A-
Hayal kırıklığıyla biten Gaziantep Büyükşehir Belediye maçı sonrası camiada büyük bir hareketlilik yaşandı. Hami Hoca yine maç sonunda klasik saçma açıklamalarından birini yapıp bitmeyen kredimizden yediklerini söyledi. Halbuki kendisinin sonunu hazırladığının farkında değildi sanırım. Zira sözleşmesini sonlandırmak isteyen yönetime karşı çıkıp Antalyaspor’u daha büyük zarara uğratması hiç hoş olmadı, kendisine yakışmadı.
Ardından etik bulmadığım bir şekilde Yusuf Şimşek’le anlaştık. Sözleşme şartları eğer duyduğumuz gibiyse resmen komedi. İlerleyen günlerde bununla ilgili umarım yönetim gerekli açıklamaları yapacaktır.
Devamlı tazminatlar ödeyip hiçbir gelir sağlayamayan yönetim, belini Süper Lige çıkmaya bağlamış gibi görünüyor. Aksini şahsen düşünmek bile istemiyorum. Yoksa sonumuz Kocaelispor veya Sakaryaspor’dan daha beter olur.
Önümüzdeki dönemin neler getirip neler götüreceğini hep beraber göreceğiz. Antalyalı Yusuf Şimşek’le bu ligden kurtulacağımıza inanmak istiyorum, diğer bütün Antalyasporlular gibi. Manisaspor maçı Yusuf Hoca için ölçü olmayacaktır ama futbolcuların bize bir özür borcu olduğu gerçeği var. Bu maçta futbolcuların ekstra motivasyon göstermesi, sahadan güzel futbol ve üç puanla ayrılması en büyük temennim.
Bakalım futbolcular “Sorun hocadaymış, futbolcularda değil.” dedirtecekler mi bize…
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.