Playoff Vakti

Playoff Vakti
26.05.2015
A+
A-

34 haftadır ne yaşarsak yaşayalım, maçlarda oynanan futbol ve sonuçlar ne olursa olsun artık sezonun en kritik iki maçı geldi ve bu iki maç sonunda istenen sonuçlar gelirse final maçı. Gönül tabii ki bu final maçını görmeyi ve maç sonunda Süper Lige çıkmayı istiyor.

5 Haziran akşamı görülebilecek iki senaryo mevcut. Ya Alanyaspor ya da Samsunspor ile final oynuyor oluruz. Bütün bir sezonda gerçekten final diye nitelendirilebilecek bir maç olur. Ya da Adana Demirspor’a kaybetmenin üzüntüsü ile iç geçirerek final maçını izleriz. Bu senaryolardan birini alacakları sonuçlar ile gerçekleştirecek olan sahadaki futbolcularımıza şimdiden başarılar dilerim. Sezon boyu taraftarı kahreden, kolay yolu değil zor yolu seçerek play-offa kalan futbolcular, belki yumurta kapıya dayandı deyip son üç maçta beklenen futbolu oynarlar. Umarım sezon boyu dört gözle beklediğimiz başarılı sonuçları hak ederek alırlar ve sadece Antalyaspor diyen herkesi sevince boğarlar.

Play-offlarda kazansak da kaybetsek de sezon bittiği zaman eteğimizdeki taşları döküp daha iyi bir gelecek için el ele vermeliyiz. Yeni ve sağlam bir yönetim önderliğinde, yeni stadında, tribünde şu grup bu grup demeden, Antalya’yı sadece tatil köyü olarak görmeyen futbolcularla birlikte başarılı bir camia ve sezon görmek gönüllerden geçen olsa gerek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.