Umutsuzluk Bize Yasak

28 Ekim 2015 09:40

Yeni stadımızda, Antalyaspor’umuza yakışır şekilde bir açılış yapmak isterdi kuşkusuz maça gelen binlerce kişi. Ama sağ olsun başta İlker Meral olmak üzere, kötü oyunumuz ve karşı tarafın tahrikleri hevesimizi kursağımızda bıraktı.

Tamam kötü oynarsın yenilirsin eyvallah, maçı da bir şekilde sindirirsin ama dün deplasman tribününden edilen küfürler, hakaretler hepimizin sinirlerini altüst etti. Bu yapılanlar tamamen şerefsizlik, hainlik ve yüzsüzlüktür. Tam da dünkü olaylarla ilgili çok güzel bir yazıyı sizle paylaşmak isterim. Yazan kişi Antalyasporlu içimizden birisi; Süleyman Öztekin.

Kim bunlar? Antalya’nın ekmeğini yiyip ihanet edenler: Antalyalılar, Manavgatlılar, Alanyalılar. Kim bunlar? En yüksek sesle “S….miş Antalya, Sex On The Beach” diye bağırınlar. Sen benim komşumsun, esnafımsın, sınıf arkadaşımsın. Her gün yüzyüze bakıyoruz. En yüksek sesle “S…… Antalya” diye bağırırken hiç mi için sızlamadı? Yarın biz yine aynı şehirde, aynı havayı soluyacağız. Düğününe, cenazene ben geleceğim. Sen zavallısın, sen hainsin, sen alçaksın. Yazıklar olsun…

İşte her şeyi özetliyor bu yazı. Maçın, yeni stadın, kareografinin önüne geçti bu hainlik.

Her ne olursa olsun dün maça gelen bütün Antalyaspor taraftarlarının ayağına, ağzına sağlık. İnşallah daha nice maçlarda beraber güzel görüntülere şahit oluruz. Kale arkalarında yapılan özellikle 07 Gençlik’in el emeği kareografisi çok hoşuma gitti. İki grubun da ellerine, emeklerine sağlık.

Umudumuzu yitirmeden önümüzdeki maçlara odaklanmalıyız. Henüz kaybedilmiş bir şey yok, ligdeki konumumuz pek çok takımın olmak istediği bir nokta. Akhisar maçıyla beraber telafi serimizi yakalayıp Avrupa hayalimizi kovalamaya devam ederiz düşüncesindeyim. Herkese iyi haftalar diliyorum. Umarım bir an önce mağlubiyetin stresini atıp yeni stadımızın keyfini çıkarırız.

Saygılarımla…