90+7 Na’ber

9 Şubat 2016 10:22

Sürekli eleştirdiğim topçuların başında olsa da, bu haftaki performansı ile herkesi şaşırttı. Helal Sakıb …

Ne güzel bir hafta değil mi? Antalyasporlular olarak ziyadesiyle mutlu bir hafta geçiriyoruz, şükürler olsun.

Öncelikle Sakıb Aytaç’a değinmek istiyorum. Adam 90+4’te gol attı ve ben hâlâ bunun şokunu yaşıyorum. Sürekli eleştirdiğim topçuların başında olsa da bu haftaki performansı ile herkesi müthiş şaşırttı. Helal Sakıb! Kötü bir oyuncu değil ama oyun zekası yok sadece. Şu adamı biraz daha geliştirin de daha çok gol attığına şahit olalım. Hele gol atınca olan sevinci… Takım arkadaşlarıyla paylaşmak için el ele tutuşması pek sevimliydi vallahi. Devamını görmek dileğiyle…

Danilo da bu hafta yapacağını yaptı ve bizi ilk gole kavuşturdu, tebrik ediyorum. Makoun, canım Makoun… Sonunda kendinize geldiniz, Fener’e gereken cevabı verdiniz. Eto’o başkanı da unutmayalım, kendine geldi sonunda. Şükürler olsun. Jose Morias’a geçmiş olsun diyor, sanki bizim takım hocasız daha mı iyi gidiyor diye sorasım geliyor. Gelen hoca ne bize dayanıyor ne de bir katkı sağlıyor. Sürekli bu konuda sorun yaşanması bu konuda artık ”yeter gari” dedirtti. Yok hocaya alışılıyor, yok takım birbirine uyum sağlayamadı, ha sağladı sağlayacak derken dört golü atan bu takım gökten zembille mi indi bu hafta? Yani objektif eleştirimizi yapalım. Ruh eksik, ruh! Bu adamlar birbirini ilk defa görmüyor, bırakın uyum falan martavallarını. Hep bu haftaki gibi bir takım görmek istiyoruz. İstenilince büyük takım denilenleri de yenip geçebiliyoruz ayol!

Sakıb diyorum, Sakıb… Ona iyi bakalım, ondan olacak ben buna inanıyorum. Zeki Yıldırım’ı bırakalım, Sakıb’a yatırım yapalım. Bu hafta övülmeyi hak etti. Hakeme ne demeli? Utanmasa Fener’e 90+sonsuz süre verecek gol atabilsin diye! Fenerbahçe’yle oynanan her maçta verilen sürelerde, her hakemle mutlaka problem çıkıyor. Adil olun, adil!

Antalyaspor iyi bir takım. Üç büyük sevicilerine duyurulur!

1-2-3… Hadi dörtte bizden olsun. Yaşasın Antalyaspor!