Böyle Gelmiş Böyle Gidecek

26 Ocak 2016 10:27

Çalım atma yok! Top koşturma yok! Oyun birliği zaten hiç olmadı ki! Zaten daha ne olsun ayol …

Allah’ını seven defansa gelsin! Takım her defasında daha da kötüye gitme yolunda ilerleme kaydediyor. Hâlâ bu konuda çok iyiyiz, kahretsin ki!..

Deplasmanda oldu mu yenilgi sayısı beş? Antalya’nın plakasına kadar yolu var gari! Süper Lig’ maçı mı seyrettik, halı saha mı belli değildi. İki takım da berbat oynuyordu ama en berbat olmayı yine Antalyasporlu futbolcularımız başardı. Görülüyor ki böyle gitmesine adamlar iyi alışmış, dikiş tutmazlar artık! Maç öncesi bunların ruhları falan kalkıp bir yere mi gidiyor, yoksa zaten o ruh onlarda hiç yok muydu? Merak ediyorum.

Çalım atma yok! Top koşturma yok! Oyun birliği zaten hiç olmadı ki! Zaten daha ne olsun ayol? Olan oluyor bize… Eksiğimiz yok, fazlamız var çok şükür.

Eee neymiş efendim Eto’o iyi oynamıyormuş, neden gol atmıyormuş. Tek başına mı oynanıyor bu futbol? Adam ne yapsın, her haltı o yapsın gerisi öyle ortalarda dolansa yeter zaten! Biri anyaya gidiyor biri Konya’ya… Bari haftaya Konya maçından iyi bir sonuç alabilsek.

Arkadaşım Gençlerbirliği ya, Gençlerbirliği! Bizden iyi olan bir takım değil bu Allah için ya, biz çok çok iyiyiz ama oynamıyorlar!

Bizim futbolcumuz taş çıkarır onlarınkine ama olmuyor, olmuyor. Ondan sonra da yenilgi işte böyle kaçınılmaz oluyor. Motta Beşiktaş’ta iyi oyun sergilesin, bize gelince “aman sende be”cilik oynasın, takılsın öyle.

Hele teknik direktör Moris’e ne demeli? Mücadelemizi verdik, elimizden geleni yaptık ama olmadı, diyor. Zaar başka bir takımın maçını falan izledi, aklında o kaldı. Yoksa görülemeyecek gibi değildi takımın hali… ”Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler” siyasetine devam edildiği sürece düşmek kaçınılmaz olur . Ondan sonra ”Ankara’nın ayazı, bir yerleri tırmalar bazı bazı” diye önemsiz görülen Gençlerbirliği puanını bile aratır insana!

Takım resmen dökülüyor, ne yönetim ses ediyor ne futbolcular kendine çeki düzen veriyor… Yerinde say bir iki…

Vallahi sözün bittiği yerdeyiz. İlerleyen zamanlarda gidişatı hep birlikte göreceğiz. Umarım Antalyaspor için hayırlısı olur. Herkes gider Antalyaspor kalır! Bizim için hayırlısını dilerim Allah’tan… Saygılar…