Antalyaspor Store Törenle Açıldı

Antalya Stadyumu’nun altında yer alan Antalyaspor Store, törenle hizmete açıldı.

Antalyaspor Store Törenle Açıldı
18 Mayıs 2019 18:34

Antalya Stadyumu’nun altında yer alan Antalyaspor Store, törenle hizmete açıldı.

Açılışta Başkan Ali Şafak Öztürk ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu, eski kulüp başkanları, yöneticiler, taraftarlar ve çok sayıda davetli yer aldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Başkan Ali Şafak Öztürk, uzun süredir özlemi çekilen Antalyaspor ürünlerinin satıldığı mağazanın açılışını gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduğunu söyleyerek “Bu mağaza camiamız için önemli. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ise, “Antalyalıları mağazadan alışveriş yapmaya çağırıyorum. Her şey Antalyamız, Antalyasporumuz için” diye konuştu.

Kurdele kesiminin ardından topluca mağaza gezildi. Ürünleri yakından inceleyen misafirler alışveriş yapmayı ihmal etmezken, Başkan Ali Şafak Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, tribünlerin yakından tanıdığı isimlerden Amigo Miloş ve eski yöneticilerden Mehmet Yaman bir süre langırt oynadı. Misafirlerin ‘hayırlı olsun’ dilekleri ile açılış töreni sona erdi.