SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Mütemmim Cüz

Yine yanlış seçimlerin olduğu bir maçı daha geride bıraktık. Yusuf Hoca gerçekten bir teknik adam mı? Biz buna emin miyiz? Kafamda deli sorular… Her hafta ayrı bir fiyaskoya imza atılmaz ki! Galatasaray karşısında harika bir oyun sergile, Osmanlıspor gibi bir takıma karşı gol atmakta zorlan. Olacak iş değil. Neye kızacağımızı da şaşırdık artık.  Sanırım bu […]

01 Aralık 2015 - 9:09 'de eklendi.
Mütemmim Cüz

Yine yanlış seçimlerin olduğu bir maçı daha geride bıraktık. Yusuf Hoca gerçekten bir teknik adam mı? Biz buna emin miyiz? Kafamda deli sorular…

Her hafta ayrı bir fiyaskoya imza atılmaz ki! Galatasaray karşısında harika bir oyun sergile, Osmanlıspor gibi bir takıma karşı gol atmakta zorlan. Olacak iş değil. Neye kızacağımızı da şaşırdık artık.  Sanırım bu durumdan da bir tek biz taraftarlar rahatsızız. Zira herkes halinden memnun görünüyor, yönetimden futbolcusuna kadar.

Eto’o… Eto’o nedir, kimdir?

Bu takımın ”Mütemmim cüz”üdür. Ne demek bu? Bir nesnenin esaslı unsuru olan, o nesne yok edilmedikçe ondan ayrılması mümkün olmayan parça; ayrılmaz parça. Hukukta bu şekilde açıklanır. Eto’o da Antalyaspor’un ayrılmaz parçasıdır, Antalyaspor’dan ayrı düşünülemez. Bunun böyle olduğunu her hafta bize ispatlıyor sağ olsun, iyi ki var. Ama gel gör ki tek başına bu adam bizi nereye kadar götürecek? Bu takıma daha ne kadar ağabeylik yapacak?

Dünya yıldızında olmayan ego, diğer futbolcularımızda tavan vaziyette. Yeter artık, bu takım gerçekten bir “takım” olsun. Eto’o her hafta bir puan ala ala inşallah bizi ilk ona sokacak, buna şükür. Ne diyelim başka?  Maşallah, subhanallah, takım da bu durumdan memnun olmalı ki galibiyet namına zerre çaba yok. Ne denir ki? Siz de sağ olun, iyi ki varsınız. Allah Eto’o’ya güç kuvvet versin.

Hadi takımımızın bu hali yetmezmiş gibi bir de taraflı hakemimiz vardı. Melih Gökçek farkını Ankara’da gördüğüm yetmiyor gibi Antalya’da da gördüm. Artık hakeme ne kadar verildiyse(!) Ecdadımın gördüğü değer, Osmanlıspor gibi bir takım. Yazık, diyecek bir şey yok.

Böyle devam ederse durumlar vahim. Bu takım toparlanmaya niyetli değilse fazla ümit bağlamayalım biz. Emek olmadan yemek olmuyor arkadaş. Birileri artık silkelenmeyi ve hatta gitmeyi falan düşünmüyor mu? Oturarak başarıya ulaşan tek varlık tavuktur, bilmem anlatabiliyor muyum. Kendine gelmesi ve getirilmesi gereken insanlar var, cefakar taraftar bunu hak ediyor. Allah yardımcımız olsun, ne diyelim.

Her durumda ve her şartta Antalya ve Antalyaspor sevgisi ile kalabilmek dileğiyle…

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER