Böyle Olmamalıydı

28 Ekim 2015 09:44

Mükemmel bir şekilde hazırlandık bu maça. Haftalardır gece gündüz demeden çalıştık. Yeni stadımızla birlikte gelen heyecan kasırgası bizi günler önceden esir almıştı. Çok güzel de bir iş çıkardık görsel açıdan. Tribün konusunda Antalya halkı da gruplar da fazlasını verdi ama takım bizi perişan etti. Tarih bunu çok kötü bir şekilde yazacak maalesef.

Takımın ofans hattı oldukça tehlikeli. Ama tam tersi defans hattı ligin en kötüsü. Sağlam ve organize ofans hattı olan bir takıma karşı böyle sonuçlar alıyoruz maalesef. Hele disiplinden koptuğumuz anda beş gollü mağlubiyetler alıyoruz. Yusuf Hocanın buna acilen bir çözüm bulması gerekli.

Bireysel anlamda baktığımızda defans oyuncularımız iyi görünüyor ama takım savunması dediğimizde yerlerde sürünüyoruz. Böyle olmaz.

Oyuncuları eleştirmeyeceğim. Takım olarak oldukça kötüydük. Yeni stadımızın açılışında eminim oyuncularımız da böyle bir sonuç almayı istemezlerdi. Şu maçtan en azından bir puan alsaydık Akhisar deplasmanından muhtemel alacağımız üç puan bu takımı çok farklı hedeflere götürürdü. Ama olmadı işte. Bize büyük hedefler hayal etmek çok geliyor.

Hemen Akhisar maçının planlamalarına başlanmalıdır. Akhisar deplasmanından üç puan alırsak defansı evlere şenlik Kayseri ile sonraki hafta Antalya’da oynayacağız. Yukarıdan çok fazla kopmadan devam etmeliyiz. Sezonun yarısına kadar minimum puan kaybetmeliyiz ki gelecek oyuncular ile sezon sonu iyi bir yerlerde bitirelim ligi.