Sadece Antalyaspor

A+
A-
7 Haziran 2022 09:54

Ramazan Özaylı yazdı…

Kötü başlayan ve bir süre bu şekilde devam eden ligi yedinci sırada bitirmek ve halen daha devam eden bir seriye sahip olmak hepimizin göğsünü kabartan bir duygu oldu. Bize bu duyguları yaşatan başta Başkanımız Aziz Çetin olmak üzere hiçbir yönetim kurulu üyelerini ayırmadan tek tek tebrik etmek istiyorum.

Zor ve riskli bir süreçten geçerken şehrinin takımına inanıp sahip çıkan büyük Antalyaspor taraftarı da en büyük alkışı hak ediyor.

Başkan Aziz Çetin n son katıldığı programda yerel basına serzenişlerde bulundu. Bazı konularda bu serzenişlerde haklı olduğunu düşünüyorum. Belki de son zamanlarda en ulaşılabilir başkan ve yönetim kuruluna sahip iken aksini iddia eden açıklamalar yapmak, samimiyetten uzak şekilde farklı niyetler barındırmaktadır.

Kaos olmadan rahat edemeyen bir camia olma yolunda emin ve büyük adımlarla ilerliyoruz. Yönetim kurulunda farklı görüşlere sahip lakin Antalyaspor faydası için görev alan insanları ötekileştirmek, güç kaybı yaşatır. Böyle bir durum görev almak isteyenleri de şüpheye düşürebilir. Her dönem bu kaos ve karmaşalar oldu ama bu sefer sportif anlamda gayet başarılı bir tablo varken kaosun ve huzursuzluğun pompalanması, ekonomik olarak dar bir boğazdan geçtiğimiz şu günlerde gerçekten tatsız oluyor.

Dedikoduların havada uçuştuğu, sabah bir takıma akşam başka bir takıma transfer olan futbolcular ve buna benzeyen bir çok haber ile karşılaşacağımız döneme geldik. Teknik ekibimizin vizyonunu, futbol anlayışını düşündüğümüzde transfer döneminde takıma dahil edilecek oyuncuların takıma fayda sağlayacak isimler olacağını düşünüyorum.

Geçtiğimiz transfer döneminde Antalyaspor’un ilgilendiği futbolcuların isimlerini sosyal medyada telaffuz eden bazı hesaplar ve kişiler, yönetim kuruluna hem maddi hem de manevi olarak yük oldular. Ayrıca transfer etmek üzere olduğumuz bazı futbolcuları da başka takımlara kaptırdık. Sahadaki güzel futbolumuz ve başarılarımız devam etsin, tüm ülke futbolumuzu konuşsun istiyorsak beğeni ve ilgi çekmek uğruna bu tarz paylaşımlardan uzak durmalıyız.

Önümüzdeki günlerde bizleri hareketli geçeceğini düşündüğüm bir kongre süreci bekliyor. Görev değişikliği olması durumunda gelenlerin gideni aratmaması ve kendilerinin değil Antalyaspor’un menfaatini gözetmeleri en önemli kriterdir. Tek temennim bu sürecin en centilmen ve fayda sağlayacak şekilde geçmesidir. Antalya küçük bir yer, insanların birbirlerinin yüzüne bakacaklarını unutmaması gerekiyor.

Şimdi bitmesini dört gözle beklediğimiz iki aylık bir sürecimiz var. Ben şimdiden özledim bile.

SadeceAntalyaspor.com Ailesine Antalyaspor’umuz ile ilgili düşüncelerimi ifade etme şansı verdiği, koca bir sezon kahrımızı çektikleri için teşekkürü bir borç bilirim. Sürçü lisan ettiysek affola.

Tek gayemiz, sadece Antalyaspor! Yeni sezonda görüşmek üzere…

YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
23 Mayıs 2022 08:56
17 Mayıs 2022 09:57
11 Mayıs 2022 09:57
3 Mayıs 2022 09:25
26 Nisan 2022 08:56
18 Nisan 2022 09:56