Yanal: “Bu Skor Bize Yakışmadı”

Teknik Direktör Ersun Yanal, maçın ardından alınan mağlubiyeti değerlendirdi.

Yanal: “Bu Skor Bize Yakışmadı”
A+
A-
13 Eylül 2021 22:55

Teknik Direktör Ersun Yanal, maçın ardından alınan mağlubiyeti değerlendirirken, alınan mağlubiyetin kendilerine yakışmadığını söyledi. 

Futbolun sevildiğinin karşılığı bu olsa gerek” diyerek sözlerine başlayan Ersun Yanal,  “Bu maçlar, belirsizliğin belirlendiği maçlardır. Bugün kimsenin görmediği bir penaltıyı hakem herhalde görmüştür. Rakibin kaleye şut atmadığı bir maç tamamlandı. Ama bizde girdiğimiz ya da girebileceğimiz pozisyonları daha pozitife çevirememek gibi beceriksizliğimiz vardı. Direkten döndü, karşı karşıya kaçtı, kafayla dışarı atıldı. İlk yarıda topun kontrolü bizde olsa da pozisyon üretilmesi konusunda sıkıntılıydı. Oyun bizim kontrolümüzdeydi ama tabela 2-0 yazdığı zaman ‘Allah Allah’ diyorsunuz.” şeklinde konuştu.

Antalyaspor açısından ilginç bir maçı geride bıraktıklarını da sözlerine ekleyen Yanal, “Kendi açımızdan baktığımız zaman iyi giden şeyler var. Aynı zamanda yaptığımız basit hatalar var. Bunları pozitife çevirebilecek bir takım olduğumuz için önümüzün daha iyi olacağını düşünüyorum. İyi bir takımız ama bu skor bize yakışmadı. ” ifadelerini kullandı.