SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Yusuf Şimşek Hastalığı

Antalyaspor, Yusuf Şimşek hastalığına tutulmuş durumda. Cümleyi bir de şöyle kurayım: Yusuf Şimşek Antalyaspor’un kanını emiyor. Aynı cümle şöyle de olabilir: Antalyaspor Yusuf Şimşek’ten arındırılmalı, dezenfekte edilmeli. Yusuf Şimşek’le olmuyor. Aynı cümleyi bin farklı şekilde ifade edebilirim. Hatta somut kanıtlarım da var Yusuf Şimşek’le olmadığına dair. Olmuyor işte, olmuyor. Bunu sadece taraftar mı görüyor? Yusuf […]

01 Aralık 2015 - 9:04 'de eklendi.
Yusuf Şimşek Hastalığı

Antalyaspor, Yusuf Şimşek hastalığına tutulmuş durumda. Cümleyi bir de şöyle kurayım: Yusuf Şimşek Antalyaspor’un kanını emiyor. Aynı cümle şöyle de olabilir: Antalyaspor Yusuf Şimşek’ten arındırılmalı, dezenfekte edilmeli.

Yusuf Şimşek’le olmuyor. Aynı cümleyi bin farklı şekilde ifade edebilirim. Hatta somut kanıtlarım da var Yusuf Şimşek’le olmadığına dair. Olmuyor işte, olmuyor. Bunu sadece taraftar mı görüyor? Yusuf Şimşek farkında değil mi başaramadığının? Her hafta farklı kadro sürmesinden benim anladığım şey teknik direktörlüğün “t”sinden haberi olmadığıdır. Yani maç öncesinde idmanlar neden yapılır, takım kendi içinde neden çalışır, her oyuncu için mevkii neden belirlenir bilemediğinden olsa gerek bu saçmalamaları. Çünkü mevkilerin bulunduğu yerleri bilmeyen ben bile artık “o kadar da değil” dedim en sonunda.

Antalyaspor’u galip gelsin diye sevmiyoruz ama şimdi hakkımız olanı da almalıyız. Bir tek Eto’o’yla olmaz takım. Eto’o’nun da içinden “nereye düştüm” dediğini de az çok tahmin edebiliriz. Takıma ağabeylik mi yapsın, kaptan mı olsun, gol mü atsın… Kaç parçaya bölünsün bu adam…

Maça çıkmak için can atıp da kadroya alınmayan futbolcularımız da var. Onlar da hoca kurbanı oluyorlar Antalyaspor’da haliyle. Dolayısıyla yine iş Yusuf Şimşek’e kalıyor. Gör şu topçuları be adam artık!

Osmanlıspor karşısındaki bu saçma oyunumuzdan anladığım kadarıyla Galatasaray’a attığımız o üç gol de futbol şansıymış. Bir takımın her haftası birbirinden bu kadar bağımsız olamaz çünkü. Bu kadar bağımsız olabilmesi için üstün bir travma yaşıyor olmalıyız. Sanırım o travmanın adı da yine Yusuf Şimşek.

Ya Yusuf Şimşek’e de bir hoca tutalım teknik direktörlük öğrensin ya da şu takıma yeni bir hoca bulalım. Artık Antalyaspor üstünde oynanan bu yapboz bitsin.

Hoca değişmedikçe ben takımdan ekstra bir şey beklemiyorum. Eto’o dünya yıldızı olmasının verdiği güçle devam ediyor. Geri kalan futbolcular da başlarında bir hoca olmadığı için ancak bu kadar.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER