SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Yarım Devre Mücadele

Cumartesi sabahı herkesin içi heyecan dolu. Bir gün önce Adana Demirspor puan kaybetmiş. Akşamki maç kazanılırsa puan farkı üçe inecek. Gidilecek deplasman, tarihimizin en yakın deplasmanı. Maç sabahı herkesin içinde bir heyecan. Eşini çocuğunu alan Alanya’ya yola çıkıyor. Maç saati geliyor. İlk önce herkesin gözüne çarpan ayrıntı, ilk 11’de orijinal sağ bek oyuncusunun olmaması… İçimize […]

28 Nisan 2015 - 9:47 'de eklendi.
Yarım Devre Mücadele

Cumartesi sabahı herkesin içi heyecan dolu. Bir gün önce Adana Demirspor puan kaybetmiş. Akşamki maç kazanılırsa puan farkı üçe inecek.

Gidilecek deplasman, tarihimizin en yakın deplasmanı. Maç sabahı herkesin içinde bir heyecan. Eşini çocuğunu alan Alanya’ya yola çıkıyor.

Maç saati geliyor. İlk önce herkesin gözüne çarpan ayrıntı, ilk 11’de orijinal sağ bek oyuncusunun olmaması…

İçimize sinmiyor ama vardır Yusuf Hocanın bir bildiği diyoruz. Maç başlıyor, Osman’ın oynadığı sağ kanadımız darmadağın oluyor. Alanyaspor bu kanattan yaptığı her atakta kalemizde tehlikeli pozisyon buluyor. Devamlı “30. dakikada oyuncu değiştiriyor.” diye eleştirdiğimiz hoca, bu maçta tam da yapması gereken işi devre arasına bırakıyor.
İlahlar koruyor kalemizi. Devre 0-0 bitiyor.
İkinci yarıyı anlatmaya bile gerek yok. Beraberlik sanki iki takımın işine geliyormuşçasına bir mücadele ve 90 dakikanın sonunda kaybeden sahadaki iki takım oluyor.
İkincilik hayalleri daha da zayıflıyor. Antalyaspor inatla “Ben playoff oynayacağım.” diyor. Alanyaspor da “Ben ezeli rakibimden bir puanı aldım, işime bakarım.” diyor.
Bundan sonra ilk iki şansımız var mı? Hâlâ var zira Demirspor’un fikstürü bizden daha zor. Bu futbolla, bu futbolcularla olur mu peki? Mucizelere inanıyorsanız eğer, bunun da olabilitesi vardır demektir.
Önümüzde hafta içi oynayacağımız Boluspor maçı… Kazanırsak puan farkı iner, haftaya Kayseri’ye umutla gideriz. Bakalım futbolcuların hayalleriyle ve hedefleriyle bizimkiler uyuşuyor mu…
Yaşayalım ve görelim.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER