SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Üç Puan

Bu hafta maçı internetten izledik. Çoğul konuşuyorum çünkü statta da neredeyse kimse yoktu maçı izleyen. Ancak kanalın, mikrofonları doğru yerlere yerleştirmesi sanki statta binlerce kişi varmış gibi ses duymamıza sebep oldu. Stada gidip Antalyaspor’a az sayıda olmalarına rağmen destek olan taraftara, Antalyaspor’u PTT Liginde evindeki ilk maçında yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum buradan. Şanlıurfa […]

17 Eylül 2014 - 2:48 'de eklendi.
Üç Puan

Bu hafta maçı internetten izledik. Çoğul konuşuyorum çünkü statta da neredeyse kimse yoktu maçı izleyen. Ancak kanalın, mikrofonları doğru yerlere yerleştirmesi sanki statta binlerce kişi varmış gibi ses duymamıza sebep oldu. Stada gidip Antalyaspor’a az sayıda olmalarına rağmen destek olan taraftara, Antalyaspor’u PTT Liginde evindeki ilk maçında yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum buradan.

Şanlıurfa karşısında izlediğimiz Antalyaspor, aslında özlediğimiz Antalyaspor’du. Eksiklerimiz hâlâ sürüyor ama mücadeleyi istekle yapınca karşılığını da puan olarak alıyoruz. Şanlıurfa’dan aldığımız üç puan da bunun göstergesi.

Önümüzde Orduspor maçı var. Bu maça da Şanlıurfa maçında olduğu gibi hırslı çıkarsak deplasmanda üç puanı yakalarız.

Aslında maçtan ziyade daha büyük bir eksiğimiz herkesin dikkatini çekmiştir maçı izlerken: çimenler. Stadımızın çimenleri neredeyse yok gibiydi. Antalyaspor gibi büyük bir kulüp için profesyonellik dışı bir görüntüydü bana göre. Hepsinden ziyade futbolculardan sakatlanan olsa sonraki haftalarda dizlerini döven taraf yine biz olacağız. Bunun çözüme kavuşturulacağına inanıyorum.

Tüm bunların yanında Antalyaspor taraftarları olarak Store’a gelen formalar sebebiyle mutlu olduk. Şanlıurfa maçında giyilen çubuklu forma ve forma üstündeki reklamsız arma beni çok heyecanlandırdı. Antalya’ya gidebildiğim ilk sefer yine büyük beklentilerle Store’dan alışveriş yapmaya gideceğim -hüsran olmamayı diliyorum- ve Antalyaspor logolu ilk çubuklu formama kavuşacağımı umuyorum.

Son olarak, aslında tam içeriği nedir bilmesem de “Antalyaspor Koleji” diye bir şeyler okudum. İçi dışı neyse ne… Ama bir Antalyasporlu öğretmen olarak Antalyaspor Koleji’nde görev yapmak beni gururlandırırdı. Son zamanlarda başvuru yaptığım okullarda renkleri kırmızı- beyaz olan okullar bile daha sıcak ve çalışılası gelmişti mesela. Antalyaspor’u gündelik her şeyinin içine bu şekilde karıştıran biri olarak “Antalyaspor Koleji” söylemi, her yerde armayı görecek olmanın hayali vs beni farklı yerlere alıp götürdü. Kolejlerde öğretmenler önlük giyer, onda bile Antalyaspor logosu düşündürdü bana, içimi garip bir heyecan kapladı. Bize böyle şeyler gerekiyor.

Eda Genç

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER