SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Takibe Devam

Sevgili Antalyasporlular, Camia için çok zor bir haftayı geride bıraktık. Basit puan kayıplarından sonra hoca değişimiyle yeni bir hava yakalamasını umduğum Antalyaspor, Manisaspor’u öyle veya böyle yenip üzerindeki kara toprağı atmalıydı. Bu maçta alınabilecek herhangi bir olumsuz sonuç, Yusuf Şimşek’in hatası olmayacaktı. Zira takımla bu kadar kısa süre birlikte olan birinin moral motivasyon dışında ekstra […]

04 Mart 2015 - 12:30 'de eklendi.
Takibe Devam

Sevgili Antalyasporlular,

Camia için çok zor bir haftayı geride bıraktık. Basit puan kayıplarından sonra hoca değişimiyle yeni bir hava yakalamasını umduğum Antalyaspor, Manisaspor’u öyle veya böyle yenip üzerindeki kara toprağı atmalıydı. Bu maçta alınabilecek herhangi bir olumsuz sonuç, Yusuf Şimşek’in hatası olmayacaktı. Zira takımla bu kadar kısa süre birlikte olan birinin moral motivasyon dışında ekstra birşeyler verebilmesi çok da gerçekçi değildi.
Sahada oynanan futbol da bizi yanıltmadı zaten. Yusuf Şimşek’in verdiği kazanma hırsı dışında maalesef sahada yine Hami Mandıralı dönemindeki Antalyaspor’u gördük.
İlk yarının son dakikasında kaçan penaltı ve sonrasındaki kötü futbol… Gökhan Karadeniz’in bireysel becerisiyle geliştirdiği atakta Ahmet Aras’ın golü hedefi yine ilk ikiye döndürdü. Rakiplerimizin de puan kaybıyla haftanın en kârlı çıkan takımı olduk.
Asıl sınav bu haftadan itibaren başlıyor. Samsunspor maçına kadar önümüzde uzun bir zaman var ve bu dönemde Yusuf Hoca kendi oyun anlayışını takımına aşılayabilir. Samsunspor deplasmanında farklı bir Antalyaspor görmek en büyük temennim. Özellikle eski takımında yaptırdığı başarılı defans anlayışını ve başarılı deplasman performansını umarım burada da görürüz ve bu önemli deplasmandan 3 puanla döneriz.
Orduspor maçında kaybettiğimiz altın değerindeki 3 puanı Samsun ve Adana Demirspor maçlarındaki 6 puanla telafi etme şansımız var. Peki bunu başarabilir miyiz? Sadece hocaların çabasıyla olması imkansız tabii. Sahadaki futbolcular bireysel olarak fazlasıyla bu karşılayabilecek yetenek ve kariyere sahipler. Ama oynanan futbol bunun tersini gösteriyor.
Umarım bu hafta bizi yanıltırlar ve artık kendi standartlarında bir oyun ortaya koyarlar ve ilk 2 hayalleri kurmamıza yardımcı olurlar.
Sevgiyle kalın.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER