SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Sonuç Yine Sıfır

Sevgili Antalyasporlular, Zorlu bir haftayı geride bıraktık. Maç tahmin ettiğim gibi beraberlikle bitti. Bu maçı kazanmamız benim için şahsen sürpriz olurdu ve futbolcu arkadaşlar sağ olsunlar yanıltmadılar. Diarra’nın yedek başlamasını kabullenemiyorum, bu lig için fazla olan bu ismi yedek kulübesine hapsetmesi Yusuf Hocanın maç içindeki en büyük yanlışıydı. İkinci yarıda yaptığı doğru oyuncu değişiklikleri ve […]

17 Mart 2015 - 11:02 'de eklendi.
Sonuç Yine Sıfır

Sevgili Antalyasporlular,

Zorlu bir haftayı geride bıraktık. Maç tahmin ettiğim gibi beraberlikle bitti. Bu maçı kazanmamız benim için şahsen sürpriz olurdu ve futbolcu arkadaşlar sağ olsunlar yanıltmadılar.
Diarra’nın yedek başlamasını kabullenemiyorum, bu lig için fazla olan bu ismi yedek kulübesine hapsetmesi Yusuf Hocanın maç içindeki en büyük yanlışıydı. İkinci yarıda yaptığı doğru oyuncu değişiklikleri ve hamleleri bana göre son derece başarılıydı.
Sonuçta ikinci golü hakemin de etkisiyle bulamadık ve şampiyonluk şansımızı tamamen yitirdik. Hedef şu andan itibaren ikincilik olmalı. 5 puan geriden gelip bunu başarabilir miyiz? Kadro kalitesi olarak evet. Fikstüre göre evet. Ama içinde tamamen ruhu kaybolmuş, şampiyonluk hırsı olmayan bir kadroyla bu dediklerimiz sadece kâğıt üzerinde kalır.
Bu sene borç batağındayken bu ligden kurtulmamız çok önemli. Öyle veya böyle ne şekilde olursa olsun bu takımın Süper Lige çıkması gerekli. Aksi takdirde, sıklıkla bahsettiğimiz gibi sonumuz Sakaryaspor, Kocaelispor ve Ankaragücü’nden farklı olmaz maalesef.
Buca deplasmanında artık şanssızlığımızı kırıp 3 puanla ayrılmalıyız. Yoksa hedef ilk ikiden, ilk altıya veya daha aşağısına doğru gidebilir.
Sevgiyle kalın…
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER