SadeceAntalyaspor.com
Evren İlkdoğan

Son Doksan Dakika

Sevgili Antalyasporlular, Zor bir 180 dakika sonunda Adana Demirspor’u elemeyi başardık. Rakip bu sefer Kuzey’in güçlü temsilcisi Samsunspor. Finalleri çok severim. Çünkü bütün hisleri o 90 dakika içerisinde dibine kadar yaşarsın. Mutluluğu, hüznü, öfkeyi, korkuyu bir arada yaşarsın. O doksan dakikada gözyaşları sel olur; bir taraf mutluluk gözyaşları dökerken, diğer taraf hüzün gözyaşları döker. Keşke […]

03 Haziran 2015 - 8:02 'de eklendi.
Son Doksan Dakika

Sevgili Antalyasporlular,

Zor bir 180 dakika sonunda Adana Demirspor’u elemeyi başardık. Rakip bu sefer Kuzey’in güçlü temsilcisi Samsunspor.

Finalleri çok severim. Çünkü bütün hisleri o 90 dakika içerisinde dibine kadar yaşarsın. Mutluluğu, hüznü, öfkeyi, korkuyu bir arada yaşarsın. O doksan dakikada gözyaşları sel olur; bir taraf mutluluk gözyaşları dökerken, diğer taraf hüzün gözyaşları döker.

Keşke iki tarafın da kazanma şansı olsa ama hayat gerçekleri gibi bu finaller de işte.

Kötü oynadık, eleştirdik, yerin dibine soktuk, öyle veya böyle yolun sonuna geldik. Bu saatten sonra kimin oynayacağının, nasıl bir kadronun sahada olacağının çok da önemi yok aslında. Sahada yüreğini ortaya koyanın, tekmeye kafasını sokanın kazanacağı bir maç olacak. Umarım herhangi bir dış etmen olmadan herkesin alkışlayacağı bir 90 dakika sonucunda hak etttiğimiz yere geri dönmüş oluruz.
Bu final şehrin dirilişi için de çok önem taşıyor. Maç günü yüzlerce, binlerce renktaşımızı, arkadaşımızı, kardeşimizi, ağabeyimizi yanımızda bambaşka bir şehirde göreceğiz. Omuz omuza yapacağız, beraber Akdeniz Akşamları’nı söyleyeceğiz ve oradaki herkesin ileriki nesillere anlatacağı çok güzel bir gece yaşayacağız. Futbolcu kardeşlerimiz de inşallah yüzümüzü kara çıkarmadan 90 dakika, olmadı 120 dakika sonunda bizim yüzümüzü güldürecek sonucu alıp gecenin sonuna damgasını vuracaklar. Antalya şehrinin, Antalyaspor’un yeniden ayağa kalkışını, şahlanışını, tek yumruk oluşunu yerinde görmek, içinde bulunmak için sen de geç kalmış sayılmazsın.
Gel bu büyük sevgi seline katıl ve o geceyi bizimle beraber yaşa…
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER