Şimdi Konuş Hami Hoca

30.12.2014
A+
A-

Sevgili Antalyasporlular,

Geçen haftaki Kayserispor galibiyetinden sonra rakiplerimizden Osmanlıspor’un da bir gün öncesinde puan kaybetmesiyle Adanaspor maçı çok daha önem kazanmıştı. Kazanırsak zirvenin ortağı olacaktık. Maça Adanaspor oyunu kendi alanında kabul ederek başladı, dakikalar geçtikçe endişem daha da artmaya başladı. Geçen haftaki takımdan eser yoktu. Kanatlarda geçen hafta övdüğümüz Adem ve Sakıb resmen yokları oynuyordu. Hami Hoca rakibin kilidini açacak o hamleyi bir türlü yapamadı. Geçen haftanın rehaveti en başta onun üzerindeydi sanki. Maalesef hafta içinde rakibi iyi etüd etmediği bariz belliydi. İkinci yarı gol gelmedikçe stres arttı. Maçın en kötü ismi Adem Alkaşi’nin çıkarken kaptırdığı topla yediğimiz kontrada, golü kalemizde gördük. Sonrası fasa fiso…

Şampiyonluğa oynayan bir takımın içeride böyle bir maçta doğru dürüst pozisyona bile giremeden maçı kaybetmesi affedilir bir şey değil. Geçen hafta Hami Hocayı yaptığı basın açıklaması nedeniyle eleştirmiştim. Şimdi diyorum “Çık geçen haftaki gibi salla bakalım taraftara.” Biz de senden bu haftaki bu rezil futbolun hesabını soralım. Şampiyonluğa oynuyorsan eğer, içerideki bir maçta böyle bir futbolla puan kaybı lüksün olamaz.

Maalesef Hami Hocanın gelmesinden sonra istikrarsız oyun devam ediyor. İçeride ikinci mağlubiyet alındı. Devre arasında yönetimin bu kadroya direkt oynayacak en az 2-3 oyuncu alması şart. Ayrıca Hami Hoca ile konuşulup  uyarılması artık kaçınılmaz görünüyor.

Kısacası mücadele etmezsen kazanamazsın. Bunun da bize dönüşü üç puan oldu…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.