SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Nerede Duruş?

Sezonun ilk mağlubiyetini aldık ama mağlubiyetten öne geçen gelişmeler yaşadık. “Nasıl olur” denilecek cinsten şeyler yaşadık. Nerede kurumsallık, nerede profesyonellik? Böyle kulüp yönetildiği nerede görülmüştür? Engin Hoca ne yaptı da yolladılar?  Taraftar grupları ile iyi geçindiği için mi?  Her maç tüm grupların olduğu tribünleri tek tek gezdiği için mi?  Taraftar gruplarının verdiği yemek davetlerine katıldığı için mi? Yılmaz Yıldız […]

12 Kasım 2014 - 18:34 'de eklendi.
Nerede Duruş?

Sezonun ilk mağlubiyetini aldık ama mağlubiyetten öne geçen gelişmeler yaşadık. “Nasıl olur” denilecek cinsten şeyler yaşadık.

Nerede kurumsallık, nerede profesyonellik? Böyle kulüp yönetildiği nerede görülmüştür? Engin Hoca ne yaptı da yolladılar?  Taraftar grupları ile iyi geçindiği için mi?  Her maç tüm grupların olduğu tribünleri tek tek gezdiği için mi?  Taraftar gruplarının verdiği yemek davetlerine katıldığı için mi? Yılmaz Yıldız kalp krizi geçirdiğinde hasta ziyaretine gittiği için eleştirildi Engin Hoca yönetim tarafından. Bu ne demek? Bu adam kötü bir şey mi yaptı? Gidip Başkan ile antrenman anlarında viski içip takımı düşürmeyi mi planlasaydı?

Bizler taraftar olarak sonuna kadar arkasındayız hocamızın. Uğurlama yapmak için tesise gittiğimizde ağladı Engin Hoca. Müthiş üzgündü, müthiş… İşte o anları yaşayan birisi anlardı zaten, Engin Hocam gerçekten çok iyi bir Antalyaspor taraftarı olmuş.

Bizim için küme düşmek veya yükselmek önemli değil. Biz yıllardır Engin Hoca gibi bir “adam” görmedik bu takımın başında. Adam diyorum zira bizlere giderayak yeni gelecek hocaya destek vermemizi, Antalyaspor’un şampiyon olacağını, her şeyin aynı devam etmesini istediğini, yönetime tepki vermememizi, destek olmamızı istedi. Bazıları gibi giderayak bombalamadı kulübü.

Geçen sezon Samet hocaya onca maç dayanan kulüp bu sezon Engin Hoca gibi çok başarılı bir hocayı ilk mağlubiyetinde yolladı.

Gelelim şu maçta dönen olaylara…  4-5 tane oyuncu vardı.  Resmen takımın mağlup olmasını ister gibi oynadılar. Sanki bir yerlerden talimat gelmişti kendilerine. Tribün bunu düşünüyor beyler. Tribün salak değil.  Tribün susuyor. Ama konuşmaya başlarsa kimse susturamaz tribünü.

Sayın Başkan maç gecesi sosyal medyada birkaç şey yazdı. Bizler sponsorlar vasıtası ile maçlara gidiyormuşuz,  maç biletlerini sponsorlar vasıtası ile alıyormuşuz vs. Bu yüzden fazla konuşmaya hakkımız yokmuş gibi şeyler yazdı.  Hoş daha sonra sildi. Bizler sponsorlar ve bağışlar karşılığında ayakta kalıyoruz.  Zira bu yüzden bizim statümüz dernek.  Devlet böyle uygun görmüş. Sayın Başkan, bizim de söz sahibi olabileceğimiz bir statü varsa bize söylesin. Ama şunu kimse unutmasın, bu kulübün gerçek sahibi taraftardır ve taraftarı karşısına alan her kim  olursa olsun bu kulüpte ömrü uzun olmamıştır.  Hele ah alanların ömrü hiç uzun olmamıştır.

İsmail Bulut

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER