SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Mücadele Şart

Devre arası çalan şarkılarda galibiyet kutlar gibi sevinçliydik. Ne olduysa ikinci yarı oldu ve Antalyaspor yapacağını yine yaptı …

16 Şubat 2016 - 10:43 'de eklendi.
Mücadele Şart

Benim için yakın bir deplasmandı Eskişehir. Antalyasporlu nişanlımla 14 Şubat’ı da bu yakın deplasmanı değerlendirerek birlikte geçirmek istedik. Takım geçen haftalarda çok iç açıcı olmasa da Fenerbahçe galibiyetinin heyecanıyla kümeye oynayan Eskişehir karşısında rahat oynayacağımızı düşündüm. Olmadı.
Sabah 9.00 treniyle Ankara’dan yola çıktık. Trende başladı heyecanımız. Farklı şeylerle karşılaşmamak için atkıyla dolaşamadık sokaklarda ama Eskişehir’de olmak, o havayı solumak güzeldi.
Maç zamanına kadar Antalyasporlu amcamızı ve ağabeylerimizi görüp maçı değerlendirdik. Stada girişte de rahattık.
Eskişehir’e ikinci gidişim oldu ve ilk gittiğimde tribünde bu kadar kalabalık değildik. Şifo’yu istifaya çağırdığımız Orduspor maçından sonra ilk defa bir maçta bu kadar bağırdım. Sevdiğim adamla omuz omuza Antalya için uğraşmak çok keyifliydi. Hatta orada olan tek çift biz değildik.
İlk golü attığımız dakikadan sonra ilk yarı bitimine kadar taraftar muhteşemdi. Devre arası çalan şarkılarda galibiyet kutlar gibi sevinçliydik. Ne olduysa ikinci yarı oldu ve Antalyaspor yapacağını yine yaptı.
İkinci yarı takım resmen oynamadı. Oynasak çok rahat alacağımız bir maçı kaybettik. İnsanın sahaya girip futbolcu yerine koşası geliyor inanın. Oynamadığımız için de küme düşmeye oynayan bir takıma üç puanı vermiş olduk.
Maç bitip çıktığımızda moralimiz yerle birdi. Tren saatine kadar birbirimizi yedik mağlubiyet yüzünden. Maçın yorgunluğu ise hâlâ devam ediyor.
Her yenildiğimiz deplasman maçı sonunda olduğu gibi taraftarın emeğine üzüldüm. Antalyaspor’u ciddi anlamda dert edinen bizlere artık mutluluk yaşatmalılar diye düşünüyorum. Haftaya oynayacağımız maçta da yine “oynamazsak” kaybedeceğiz. Mücadele etmeden puan kaybına devam Antalyaspor.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER