SadeceAntalyaspor.com
Hatice Merve Korkmaz

Paraşütsüz Düşüyoruz

Antalyaspor’da giriş ve gelişme var, sonuç yok. Bu takım bu kadro ile küme düşerse, bu şehirde olacakları o zaman görün …

06 Aralık 2017 - 7:50 'de eklendi.
Paraşütsüz Düşüyoruz

Antalyaspor’da giriş ve gelişme var, sonuç yok. Haftalardır bunu söylüyoruz. Golü atacak bir adamımız yok. Eto’o her zaman ipten alamıyor. Her zaman kedi bal yemiyor. Bu takım bu kadro ile küme düşerse, bu şehirde olacakları o zaman görün!

İlk yarı Çin işkencesi çektik resmen. Paslaşmalar çok güzel ama sonuç yok. Sabretmekten ciğerlerimiz soldu. Burak’ın bu tür pozisyonları çok sevdiğini ve kaçırmayacağını da biliyordum atak geliştiğinde. Akabinde golü de yedik. Futbolun altın kuralıdır; “atamayana atarlar” Öyle de oldu. Güzel oynarken yediğimiz golün hüznü ile soyunma odasına gittik.

İkinci yarı güzel bir dönüş beklerken ikinci golü de yedik. Üç de gelir bu oyunla derken üçüncüyü de yedik. Trabzon bu sezon Akhisar’dan altı yemiş, plakasını yaptırmış takım. Keza Alanyaspor tarafından da hezimete uğratılmış bir takımken bizim bu kadroyla bu takıma karşı yenilmemiz ne bileyim bence biraz şov gibi…

Nasri gene sakatlanmış, Menez desen havuzlardan çıkamadı galiba. Biz bu adamları oynatmayacaksak neden aldık? Yetmedi mi aylardır boşuna verdiğimiz paralar? Ya bu adamları oynatmamız lazım. Oynamıyorlarsa gitsinler artık.

Takımda gol atacak bir Eto’o var. O da sakatlanıyordu Trabzon’da. O oyundan çıkınca takım iyice dengesini şaşırdı. Tüm oyun Eto’o üzerine kurulu. Eto’o’muzun gönderilmemesini istiyoruz!

Bu takımın dengelerinde büyük sorunlar var. Artık biraz daha ödül, ceza olayına girmemiz gerekiyor. Gayet çatır çatır oynayacak kalitede bir takımımız varken bu sonuçlar bizleri üzüyor. Ne evimizde ne deplasmanda yüzlerimiz gülüyor. Bir puan alınca oturup şükreder hale geldik. Lâkin bizi küme düşüren de bunun gibi alınan bir puanlardı diye hatırlatmakta fayda var.

Yaza yaza kalemimi kırma derecesine geldim. Ama takımımız hala oynamamaya, oynasa bile sonunu getirmemeye yemin etmiş gibiler. Ne diyelim sıkça kullandığım ve çokça da sevdiğim “Kravatlılar gider, futbolcular gider, ATKILILAR KALIR!” Siz gidersiniz, biz bu takımı düştüğü zaman da desteklemeye devam ederiz. Düşme demişken böyle gidersek paraşütsüz düşüyoruz, aferin çocuklar.

Bu sefer yazının girişi ve gelişi var, sonucu olmayacak. Aynı takımımızın oyunu gibi…

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı. Sevdamız yüreğinizden düşmesin.

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER