SadeceAntalyaspor.com
Hatice Merve Korkmaz

İhanet Kokuyor Şehrimin Sokakları

Antalyaspor’un yıkılmaz kale arkaları, taraftar grupları 07 Gençlik ve Grup 1966, yaptığı koreografilerle bir kez daha takımımızın arkalarında olduklarını gösterdi …

29 Kasım 2017 - 7:57 'de eklendi.
İhanet Kokuyor Şehrimin Sokakları

Takımın bu kötü gidişine rağmen Antalyaspor taraftarları sahada 12. adam olarak görevlerini fazlasıyla yaptığına inanıyorum. Antalyaspor’un yıkılmaz kale arkaları, taraftar grupları 07 Gençlik ve Grup 1966, yaptığı koreografilerle bir kez daha takımımızın arkalarında olduklarını gösterdiler. Ama bizim milyon dolarlıklar gene bizi hüsrana uğrattılar.

Her şeyden önce bu koreografiler için gecesini gündüzüne katan cefakar Antalyaspor taraftarına can-ı gönülden teşekkür etmek istiyorum. Emekleriniz karşılıksız, sevdamız yalnız kalmayacak. Her geçen gün daha da büyüyoruz. Her geçen gün daha büyük bir aile oluyoruz. En güzel günler bizim olmayacaksa bile çocuklarımızın olacak. Memleketinin kavgasına, sevdasına sahip çıkan güzel çocuklar yetiştiriyoruz. Onlar bizim çektiğimiz bu rezilliklerin mutluluğunu yaşayacak. Emeğinize sağlık.

Var olsun şehrimin kavgası Antalyaspor!
Var olsun şehrimin sevdası Antalyaspor!
Var olsun bu sevdaya sahip çıkan Büyük Antalyaspor Taraftarları!

Gelelim şehrime ihanet edenlere… Antalyaspor atkımla başım dik Antalya sokaklarında gezerken tip tip bakan insanlar, Fenerbahçeli görünce yadırgamıyorlar. Ya hu burası Antalya! Antalyaspor senin doyduğun, yaşadığın şehrin takımı. Sen kalkıp deplasman tribününden küfür ediyorsun. Bu maçlarda yani Beşiktaş’ı, Fenerbahçe’si, Galatasaray’ı geldiğinde şehrimin sokakları buram buram ihanet kokuyor. Deplasman tribününden belki sabah “günaydın” dediğin insana, yahut kapı  komşuna, ne bileyim sana yardım eden bir insana küfür ediyorsun. Her seferinde aynısı oluyor ve ben bu duruma alışamadım. Alışmayacağım. Gün gelecek şehrimin sokaklarında ihanet kokmayacak. Tribünlerde içimize sızan truvalılar olmayacak. Bir gün elbet bizim de sevdamız çiçeklenecek ve bu şehir işte o zaman güzelleşecek.

Takımımız bu kadar kötü giderken yönetimde de sorunlar var. Taraftar, takım, yönetim el ele; güzel günlere demiştim bir yazımda. Sorunların aşılması lazım. Bizler Ali Şafak Öztürk’ün her zaman arkasında duracağız. Safları sıklaştırmanın ve başkanımızın arkasında durma vakti…

Devre arasında Eto’o’muzun gönderilmemesi ve Eto’o ile Nasri’yi tamamlayacak acilinden bir gol makinası alınmalı. Menez ise miladını doldurdu artık. Yolcu yolunda gerek. Bize yararı olmayan futbolcuya gereksiz para yediremeyiz. Manavgat Şelalesi’nden petrol akmıyor sonuçta.

Uzun lafın kısası güzel günlere gidecekken, kümeye gitmek istemiyoruz!

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı… Sevdamız yüreğinizden, bestelerimiz dilinizden, atkılarınız boynunuzdan düşmesin.

Haftaya görüşmek üzere…

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER