Hoca Kim?

23.12.2019
A+
A-

H. Merve Korkmaz yazdı…

Hocam, geldiğinden beri kötü bir şey yazmadım lakin oynattığın futboldan haberin var mı senin? Resmen yaptığın değişikliklerle maçı ellerinle verdin.

Bir de Antalyaspor sanki Ankaragücü’nü yenmiş gibi kalkıp “Ankaragücü deplasmanda puan almıştı, biz de Galatasaray deplasmanından puanla dönmek istiyoruz.” diyorsun.

Üzgünüm ama takımdaki kimse seni dinlemiyor ve duymuyor hocam.

Takımda saha kenarındaki herkes hoca kesilmiş, Tomas’la birlikte yedek kulübesindekiler de ayağa kalkıp direktif veriyor. Kimsenin de Tomas’ı dinlediği falan yok. Sahada kim varsa hepsinin hocası, başkası olmuş. Hoca kim, ben anlamış değilim. Daha da kötüsü bizimkiler de hoca kim, anlamış değil.

Twitter’da okuduğum bazı olaylar beni derinden üzdü. Biz bu takım yenildiği için kahroluyoruz ama bizim futbolcuların ve hocanın eğlenceden eğlenceye koştuğu söyleniyor. Bu yazılanlar doğruysa eğer, vay ki Antalyaspor’umuzun haline vay. Ortada bir disiplinsizlik olduğu aşikar. Ama baştan belliydi böyle olacağı.

Daha fazla ağır yazmak istemiyorum zaten yazsan 6222, yazmasan gönül razı değil.

Velhasılıkelam babanızın çiftliğinde değilsiniz efendiler. Kendinize gelin. Bu takım 9 haftadır galibiyet yüzü göremedi. Düşersek biz gene ayağa kalkmasını bilsek de sizin karnenizde de eksi görünür.

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı… Sevdamız ve umutlarımız yüreğinizden düşmesin.

Haftaya görüşmek üzere…

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YAZARIMIZIN DİĞER YAZILARI
28 Ocak 2020