SadeceAntalyaspor.com
Hatice Merve Korkmaz

Cadı Kazanına Kim Düşecek

Nisan’ın 28’inde akşam üzeri 16:00’ya maç koymak hangi aklı selimin işidir? Biri açıklasın bize…

25 Nisan 2018 - 8:53 'de eklendi.
Cadı Kazanına Kim Düşecek

Bu yenilgi gerekliydi.

Son 5 maçta 10 puan aldık ama havaya girmiştik, kümeye düşme potansiyelimizin devam ettiğini görmüş olduk. Ve silkelenip kendimize gelmemize yardımcı olacak bir yenilgi oldu.

Meşin yuvarlak işine belli olmaz ama bizim futbolcularımız neden deplasmanda bu kadar korkak oynuyor, bir türlü aklım almıyor.

Maç hakkında daha fazla yazıp takımı demoralize etmeye gerek yok. Bu maç bitti, artık taraftarıyla, futbolcusuyla ve yönetimiyle Trabzon maçına odaklanmamız gerekiyor. Trabzon’dan alınacak en kötü 1 puan bu ligde kalmamızı sağlayacak bir puan bile olabilir.

Trabzon maçından güzel bir sonuç almamız gerekiyor. Ama umarım son maç olan Alanyaspor maçı iki takım için de düşme kalma maçı olmaz. Alanyaspor’da bizim takımımız çünkü. Böyle bir olay yaşansın istemeyiz.

“Alanyaspor bizim takımımı”z derken 3. Lig’e yükselen Serikspor’u can-ı gönülden tebrik etmeden geçmek istemedim. Yolunuz açık olsun, 3. Lig’i de kasıp kavurmaya devam edin.

Ligde düşme barajı bile belli değil ve alt sıralar cadı kazanı gibi fokur fokur kaynıyor. Şu an hiç bir takımın kümede kalma garantisi yok. Biz de dahiliz buna. Başka bir kulübün başına gelmiş olsaydı bu yaşadığımız talihsiz olaylar büyük ihtimal şuan düşmüştü bile. Bu takım küme düşme potasına yakın gibi görünmese de en güçlü adaylardan biriydi. Ama gene de taraftar etkisini unuttular. En kötü zamanlarımızda dahi 30 binlere 20 binlere oynadık. Bu kulübün gerçek sahipleri olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk. Var olun Antalyasporlular!

Gelelim Trabzon maçının gününe ve saatine… Aslında daha çok saatine… Antalya’nın tatil havasını az çok biliyorsunuzdur. Bizim baharı yaşayamadan yaza girdiğimizi hava durumlarından da olsa görmüşsünüzdür. Nisan’ın 28’inde akşam üzeri 16:00’ya maç koymak hangi aklı selimin işidir? Biri açıklasın bize. Millet Antalya’da denize girmeye başladı diye Maraton Tribünü güneşlenmeye mi gelecek maça? Acilen TFF’nin bu maçın saatiyle ilgili değişiklik yapması gerekiyor. Ya hu bu futbolcular denize mi girmeye gelecek, futbol oynamaya mı?

Bu haftalık bu kadar büyük Antalyaspor taraftarı… Sevdamız ve umudumuz yüreğinizden düşmesin. Trabzon maçından sonra görüşmek üzere…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER