SadeceAntalyaspor.com
Hatice Merve Korkmaz

Aboneyiz Abone

Dört haftadır aldığımız galibiyetler sayesinde 10. sıraya kadar yükseldik …

29 Kasım 2016 - 7:53 'de eklendi.
Aboneyiz Abone

Sevgili kalp sancımız” demiştim ya, işte o kadar var tam olarak. Kalp sancısıdır bu takımı tutmak. Maçları izlerken dört haftadır yüreğimiz ağzımızda, yerimizde oturtmayan ve stresle maç izlettiren ancak sonunda galibiyetle bizi mutlu eden sevgili kalp sancımız…

Dört haftadır aldığımız galibiyetler sayesinde 10. sıraya kadar yükseldik. Düşme potasından uzaklaşmış olsak bile, bu riski göz önünde bulundurup mutlak galibiyet odaklı olarak sahaya çıkan bir Antalyaspor’a ihtiyacımız var. Adanaspor maçının ilk yarısında iyi oynayan, gol isteyen bir takım varken ikinci yarı pasif bir oyun vardı. Sanki deplasmanda oynayan bizdik. Adanaspor üstümüze geldi geldi gitti, bizim de yüreğimiz hop hop etti. Buna rağmen oyunu biz aldık. “Bir olsun bizim olsun” mantığı ile daha kaç maçı kurtulabiliriz bilmiyorum ama acil olarak takıma forvet takviyesinin yapılması ve bu gol konusundaki kısır döngünün sona ermesi gerekli.

Dört haftadır 1-0 ile maç aldık ama Çaykur Rizespor, Fenerbahçe maçında gördük ki 1-0 öne geçmek her zaman işe yaramıyor. Bir anda skor tersine dönebiliyor, futbol bu sonuçta. Meşin yuvarlak bu, ne olacağı belli olmuyor. İleri uçta ve son vuruşlarda daha fazla becerikli olmayız. 1-0’ın rahatsızlığı ve son düdük çalana kadar paniği bizi bizden alıyor. Sanırım biz 1-0 ‘a aboneyiz.

Taraftarlarımızın desteği günden güne, maçtan maça artmakta. Bu destek sayesinde takımın maçı almasındaki en büyük etken biz taraftarlar olduğunu düşünüyorum. “Rıza Hoca ile kümeyi Çalım’layabilecek miyiz?” demiştim bir yazımda. Bu şekilde gidersek çoktan çalımladık diye varsayıyorum. Rıza Çalımbay’ın farkı günden güne belli olmaya başladı.

Eto’o’nun ilk yarıyı kapattığı iddia ediliyordu ama Eto’o’nun yarışı, ligi ve futbolu daha bırakmaya pek niyeti yok görünüyor.  

Serdar Özkan’a çok geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, annesine acil şifalar diliyorum.

Bu arada unutmamamız gereken iki önemli başarılı branşımız daha var. Hentbol ve basketbol branşlarını kutlar, başarılarının devamını dilerim. Desteğimiz sizlerle! 

Sevgili kalp sancımız,  seni her şekilde seviyoruz. Aboneyiz abone; her yenilginde, her galibiyetinde, her düştüğünde, her kalktığında seninleyiz. Aboneyiz sevdana. Gelecek günler güzel olacak. Bizim olacak.

İnandık yürekten, düştük yine peşine,  Şampiyonluk gelsin bu sene. Hasret bitsin bizde uçalım Avrupa’ya Ölümüne saldır Antalya!

Kırmızı beyaz aşkla kalınız büyük Antalyaspor taraftarı., Haftaya görüşmek üzere.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER