SadeceAntalyaspor.com
Engin Erdem

Lanetli Stadyum

Geçtiğimiz hafta içi Çarsamba günü sahasında Bolusporu konuk etti Antalyaspor’umuz ve bu Pazar da Kayserispor’a konuk oldu. Bolu maçı 1-1, deplasmandaki lider Kayserispor maçı da 0-0 bitti. Şimdi biz ne yapalım deplasmanda lider karşısında? Antalyaspor’u yense şampiyonluk turu atacak olan bir rakip karşısında disiplinli bir oyunla alınan bir puana mı sevinelim, yoksa sahasında hiçbir iddiası […]

06 Mayıs 2015 - 8:00 'de eklendi.
Lanetli Stadyum

Geçtiğimiz hafta içi Çarsamba günü sahasında Bolusporu konuk etti Antalyaspor’umuz ve bu Pazar da Kayserispor’a konuk oldu. Bolu maçı 1-1, deplasmandaki lider Kayserispor maçı da 0-0 bitti. Şimdi biz ne yapalım deplasmanda lider karşısında? Antalyaspor’u yense şampiyonluk turu atacak olan bir rakip karşısında disiplinli bir oyunla alınan bir puana mı sevinelim, yoksa sahasında hiçbir iddiası olmayan Boluspor karşısında kaybedilen iki puana mı üzülelim?

10.haftada Engin Hocanın saçma gönderilmesinden sonra hep üzüldük aslında. Özellikle de kendi sahamızda, şu lanet olası Üniversite Stadyumu’na veda edelim artık şu lig bitsin de. Küme düşme, sahasındaki en önemli maçları kaybetme, teknik direktörün tribüne küfrü, istikrarın bozuluşu, saçma yönetim anlayışı, her şeyi bu stadyumda gördük ve yaşadık. Bana göre lanetli stadyum olan, taraftarın sesini bile zor duyurduğu, girerken bir kilometre yürüten, çıkarken süründüren, lanetli, uğursuz yapıdan umarım biran önce biz şans getireceğine inandığım yeni mabedimize geçer umutlu yarınlara yelken açarız.

Üzüldük bu sezon, evet. Sahada küçük takımlara karşı verilen puanlar şu anda şampiyonluktan uzak bir Antalyaspor çıkardı karşımıza. Sahamızda Adanaspor, Orduspor, Bolu, Karşıyaka, Altınordu, Alanyaspor maçlarında da en az iki puan kaybettik. Şu an bunların bir tanesini kazanmış olsak Süper Lige çıkmamız, buna olan inancımız üst seviyede olacak ve ona göre umut içerisinde bekleyecektik. Fakat yok. Karanlıklar içerisinde kaldık bu sezon. Playoffta da ümidim yok açıkcası. Neden? Çünkü dirençli fizik üstünlüğü olan bir takım değiliz. Taraftarımız da karışık. Şehirde de hava yok, daha ne olsun. Seneye de PTT’deyiz bu gidişle.

Yusuf Şimşek 20 gün önce “Hedef iyi futbol değil, 3 puan…” demişti. Şimdi Yusuf Hocam tamam iyi futbol yok sahada ama üç puan da yok. Üç haftadır berabere kalan bir Antalyaspor var. Berabere kalarak şampiyon olunmaz hocam. Kalan üç maç var. Üç beraberlik bizi playoffa götürür. Üç galibiyet mi? Belki ümitsizliğimize ümit katar kim bilir…

Kalbinde biraz olsun Antalyaspor sevgisi olanlara…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER