SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Kaldığımız Yerden Mağlubiyet

Bu hafta da aynı. Farklı kadroyla oyunsuz bir mağlubiyet… Şaşırtıcı bir durum yok. Çünkü hâlâ aynı hocaylayız. Hâlâ aynı istikrarsız oyunu sergiliyoruz. Bir şeylerin değişmesi için kafa değişmeli önce. Onun dışında gidemediğimiz bir deplasman var. Konya Ankara’ya en yakın deplasmanlardan biriydi. Saat ve tarih olarak da çok uygundu ama saçma sapan bir şekilde deplasman yasağı […]

08 Aralık 2015 - 10:02 'de eklendi.
Kaldığımız Yerden Mağlubiyet

Bu hafta da aynı. Farklı kadroyla oyunsuz bir mağlubiyet…

Şaşırtıcı bir durum yok. Çünkü hâlâ aynı hocaylayız. Hâlâ aynı istikrarsız oyunu sergiliyoruz. Bir şeylerin değişmesi için kafa değişmeli önce.

Onun dışında gidemediğimiz bir deplasman var. Konya Ankara’ya en yakın deplasmanlardan biriydi. Saat ve tarih olarak da çok uygundu ama saçma sapan bir şekilde deplasman yasağı aldık. Hevesimiz kursağımızda kaldı.
Aslında hevesimizi kursağımızda bırakan bir tek bu değil. Sene başında PTT’den kurtulmuştuk, Eto’o gibi büyük futbolcularımız gelmişti ve şampiyonluğu zorlayacaktık. Şimdi?

Söylenecek çok fazla şey yok ne yazık ki…

Kötü şeyler bir yana beni yine Antalyaspor’la mutlu eden sevdiklerim var. Doğum günümde imzalı Antalyaspor forması  almak, Antalyasporlu ağabeylerim ve kardeşlerim tarafından hatırlanmak çok güzeldi.

Öncelikle nişanlıma ve sonra da yanımda olan herkese çok teşekkür ediyorum.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER