SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

İhtimaller

Altınordu maçında ilk mağlubiyetimizi aldık. Yalnız galibiyetten çok bizi şok eden başka bir konu vardı. Engin Hocanın kulüpten apar topar gönderilmesi… Antalyaspor’a hep iyi şeyler yakıştırdığımızı daha önce defalarca yazdım. Yine aynı mantıkla Antalyaspor adına kim çalışırsa çalışsın Antalyaspor adına doğru kararlar alır ve hep en doğru şeyleri yapar gibi düşünüyoruz. Düşünmek istiyoruz. Öyle umuyoruz. […]

12 Kasım 2014 - 2:54 'de eklendi.
İhtimaller

Altınordu maçında ilk mağlubiyetimizi aldık. Yalnız galibiyetten çok bizi şok eden başka bir konu vardı. Engin Hocanın kulüpten apar topar gönderilmesi…

Antalyaspor’a hep iyi şeyler yakıştırdığımızı daha önce defalarca yazdım. Yine aynı mantıkla Antalyaspor adına kim çalışırsa çalışsın Antalyaspor adına doğru kararlar alır ve hep en doğru şeyleri yapar gibi düşünüyoruz. Düşünmek istiyoruz. Öyle umuyoruz. Bize göre Antalyaspor adı altındaki her şey, her mekân, her şahıs, her hareket kutsallık derecesinde. Öyle ki Başkan Gencer’in de bu doğrultuda hareket etmesini ümit ediyoruz.

Korukır’ın gönderilişinde teknik bir sebep elbette ki vardır. Haftalardır maç kazanıyoruz ya da berabere kalıyoruz ama oynadığımız futbol açısından eksiklerimizin olduğunu da ağabeylerim yazdı, konuştu birçok yerde. Yine de bir hocanın gönderilmesi, bir mağlubiyet sonrası bu şekilde olmamalıydı. Çünkü Antalyaspor profesyonel bir kulüptür. Başındaki insan ve yöneticiler profesyonel insanlardır. Hatta öyle ki hiçbir kulüp bu kadar profesyonel, herhangi bir kulüpteki herhangi bir yönetici de Antalyaspor yöneticileri kadar profesyonel değildir. O yüzden yapılan bu hareket Antalyaspor’a yakışmadı.

Haftalarca maç kazanamamış Aybaba’ya katlandık, türlü saçmalıklarıyla Şifo’ya katlandık ama taraftarın sevgisini kazanmış, oynanan maçlarda tek bir mağlubiyeti olan Engin Hocaya katlanamadık. Bir şeyler kesinlikle ters gidiyor.

Olaya iyi yanından bakmak istiyorum çok az da olsa. Belki yönetimin bir bildiği vardır. Yani belki çok büyük bir facianın eşiğinden dönülmüştür Engin Hocanın gönderilmesiyle. Belki yeni gelen hocayla oyundaki bütün eksiklerimizi kapatıp geri kalan maçları yenilgisiz devam ettiririz. Olamaz mı? Olabilir.

Antalyaspor’un şu haftaki ruh hâline uygun olarak sizlere Bülent Ortaçgil’in Eylül Akşamı şarkısını hediye ediyorum. İhtimaller ve garipliklerle de olsa ihtimaller… Hep var.

Eda Genç

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER