SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Ve Filmin Sonu

Gelecek sezon, bu sezondan çok daha karanlık geçecek gibi görünüyor şimdiden…

23 Mayıs 2018 - 8:52 'de eklendi.
Ve Filmin Sonu

Şöyle bir sezonun komple değerlendirmesini yapacağım lakin Alanya deplasmanında mağlup olmanın yanında 2 Milyon TL paradan da olduğumuzu söylemeden geçemeyeceğim.

Sezona bırakın ülkemizi, dünyayı sallayan bomba transferler ile başladık. Yapılan transferler gösteriyordu ki hedef şampiyonluktu. Ama art arda gelen puan kayıpları, peşi sıra gelen başkan değişiklikleri, teknik direktör değişiklikleri sonucu kendimizi bir anda küme düşme tehlikesi ile karşı karşıya bulduk. Hoş, sezon bitti, daha “Oh” demeden biz halen teknik direktör değiştiriyoruz.

Takımda ciddi anlamda köklü değişiklikler yapma zamanı geldi bu sezon. Bunu mecburen yapmak durumundayız zira önümüzdeki 2-3 sezon kazanacağımız paralar ile borçlarımızı kapatmak zorundayız. Şükürler olsun ki bu sezon küme düşmedik. Yoksa bu, sonun başlangıcı olacaktı. Radikal kararlar alarak maliyeti az, hatta kısa vadede kolayca ciddi paralara satabileceğimiz oyuncular bulmalıyız. Burada Adnan Gülek Hocam ve ekibine çok iş düşüyor. Şimdi scout ekibinden verim alma zamanı işte. Umarım iyi bir iş çıkarırlar.

Takımda sanırım en yüksek ücreti Maicon alıyor şu anda. 1.7 milyon Euro diye biliyorum. Takım olmak için yıldız oyunculara, reklamını yapan hoca ve yöneticilere gerek yok. Şimdi şu yazıyı okuyan 100 kişiden kaç tanesi Akhisar takımının başkanının ismini biliyor acaba? Akhisar takımı yıllardır Süper Lig’de mücadele ediyor ama kimse başkanının ismini, simasını bilmez. Sanırım açıklayıcı bir örnek oldu.

Bu sezon bu takımı ligde tutan en büyük etken kesinlikle taraftardır. Geçen sezonki gibi, içerisi dışarısı demeden müthiş bir bağlıklıkla takım diz çökecekken tutup kolundan kaldırdı bu taraftar. Gelecek sezon bu desteğin çok daha fazlası ihtiyaç olacak. Zira gelecek sezon, bu sezondan çok daha karanlık geçecek gibi görünüyor şimdiden.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER