Sonuç Bence Kötü

28.02.2018
A+
A-

Camiamızda maç sonu baktığımda bir puanın kötü olmadığına dair söylemler gördüm ki buna katılmıyorum şahsen…

Osmanlıspor deplasmanı bizim için hayati önem taşıyan bir deplasmandı. 3 puan gerçekten çok önemliydi bizim adımıza. Camiamızda maç sonu baktığımda bir puanın kötü olmadığına dair söylemler gördüm ki buna katılmıyorum şahsen. Bir kere en baştan şunu söylemeliyim, çok kötü oynadık. Bakın kötü oynadık demiyorum, çok kötü oynadık.

Açık konuşayım… Osmanlıspor’un bana göre 1 penaltısı,  1 golü de verilmedi. Hakem orada golü verse kimse bir şey diyemezdi. Maç sonu Hamza Hocanın yüzünden anlaşılıyordu ki sonuçtan memnun değildi. Nitekim maç sonu açıklamasında da bu tarz bir konuşma yaptı. Maçın sonucunun böyle olmasında ben Hamza Hocanın da kararlarında etkili olduğunu düşünüyorum oysa. Maicon gibi Süper Lig’in en etkili sağ kanat oyuncusunu ters kanatta oynatarak faydalanamayan kendisi… Koca bir maç boyunca Maicon neredeydi, gören oldu mu? Devre arası transfer döneminde elimizdeki yüklerden kurtulacağız diye Aydın Karabulut gibi bir kanat oyuncusunu niçin kaybettik, anlam veremiyorum. Aydın da 3 Milyon Euro almıyordu sanırım. Bakın, bugün El Kabir ne halt edip de kadro dışı kaldı ise kanatsız oynuyoruz.

Buradan Sakıb’a bir soru sormak istiyorum:

Sakıb kardeş, sen ne oynuyorsun kendin biliyor musun? Kötü oyunu da anlarım da iki metre önündeki adama taç atışını yapamıyorsun. Yani taç atışı bu, altı üstü elinle atıyorsun topu be kardeş! Maç boyunca Nazım sağ ofansı kullanamadı zira rakibin o bölgesinde Aminu gibi bir tehlike vardı. Bir defa çıktı maç boyunca Nazım. Ama Sakıb bolca çıkması gereken bir ortamda çakılı kaldı. Bu işlerin modası doksanlı yıllarda bitti Sakıb kardeş.

Diego bu takımın kaptanı… 14. dakikaya kadar üç defa öyle bir top kayıpları yaptı ki, çıldırdım. Yerden dan dun tarzı vuruşlar ve kayıp… Defansın göbeğindeki adamın top kaybı sıkıntı yaratır arkadaşlar. Bir çekidüzen verin kendinize.

Taraftarımız stadı Antalya Stadyumu’na çevirmiş. Baskı yok, varsa da Osmanlıspor’a var. Bilet fiyatları zaten uçmuş ve 13 otobüs taraftar gelmiş, artı münferit olarak uçak ve araba ile gelenler var. Bir besteyi 35 dakika söyleyen, bir dakika bile tribünde düşmeyen bir tribün ortada ve ben bir puan ile o adamları kandırmanıza, kötü futbolu saklamanıza izin vermem. Kusura bakmayın bu tribünün, atkısını formasını satıp sevdasına koşan liseli kardeşimin hakkını yedirmem. Bir puanı alın kafanıza çalın siz.

Telafisini yapıp kendinizi affettirmek istiyorsanız da Sivasspor maçı orada işte! Çıkın, biz tribünde savaşacağız. Omuz omuza bu maçı alalım. Hadi bakalım, görelim sizi.

REKLAM ALANI
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
28 Mayıs 2019
21 Mayıs 2019
14 Mayıs 2019
7 Mayıs 2019
30 Nisan 2019
23 Nisan 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.