SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Kenetlendik

Büyük Antalyaspor taraftarının başlatmış olduğu “Kenetlenme” organizasyonu, hafta sonu alınan 3 puan ile başlamış oldu…

07 Şubat 2018 - 7:11 'de eklendi.
Kenetlendik

Bu camianın gerçekten birlik olunca neler olacağını gördük. Büyük Antalyaspor taraftarının başlatmış olduğu “Kenetlenme” organizasyonu, hafta sonu alınan 3 puan ile başlamış oldu.

Dünyaca ünlü futbolcularının hepsini kaybetmiş, bir sezonda 3 teknik direktör değiştirmiş, aynı sezonda 2 başkan değiştirmiş, haftalarca hocasız ve başkansız kalmış bir Antalyaspor vardı. Ama şanlı Antalyaspor taraftarı her zaman olduğu gibi takımının yanında oldu yine ve dirilişi başlattı. Şehir dinamikleri de bu dirilişe destek verince iş sahadaki futbolcularımıza kaldı. Biz de onlara inandık, omuz omuza sahaya çıkıp 3 puanı hak ederek, savaşarak kazandık.

Demek ki neymiş; futbolda yıldızlara fazla da gerek yok. Savaşırsanız kazanırsınız. Yıldızlarınız savaşmaz ise, oynamaz; oynar da kaçak güreşirse takım şu anda bulunduğumuz yerlerde gezer. Ama savaşırsanız kazanırsınız.

Herkes, özellikle bir oyuncumuzun bizimle yollarını ayırmasına tepki verdi, üzüldü. Açık konuşayım ben de üzüldüm. Lâkin takımımız maddi olarak dar boğazda ve bizim masrafları kısmamız gerekiyordu. Benim her şeye olumlu tarafından bakmak gibi bir huyum var. Ah vah etmektense daha makul bir bakış açısı…

Taraftarımız cumartesi gündüz maçı olmasına rağmen stadı yarıya kadar doldurdu. Özellikle kale arkası gruplarımız harika destek verdi. Takımı ayağa kaldırdık. Maraton tribünler de ara ara destek verince skor tabelası bizi galip ilan etti. Herkesin emeğine sağlık.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER