SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Kazanmaya Alışma

Biz birlik olduktan sonra bizi yıldırabilecek hiçbir şey yok. Daha güzel başarılar için kenetlenmeye devam diyoruz…

21 Şubat 2018 - 7:52 'de eklendi.
Kazanmaya Alışma

Artık haftalar geçtikçe takımımız kazanmaya başladı. Kazanmaktan ziyade iyi, mücadele eden, savaşan bir Antalyaspor izliyoruz sahada. Haliyle bunlar da skorboarda yansıyor. Demek ki neymiş; yıldızlar her zaman size başarı getirmiyormuş. Savaşmazsanız, kazanamazsınız. Bu sadece futbolda değil, hayatın her alanında geçerli bir durumdur.

Takımımızın geneli çok iyi mücadele etti sahada. Yalnız son haftalarda Deniz Kadah’ta bir form düşüklüğü gözlemleniyor. Kaçırdığı gole eminim kendisi de inanamamıştır. İyi niyetinden asla şüphe etmediğimiz Deniz’in eski günlerine dönmesi temennimizdir. Doukara topa basan, arkası kaleye dönükken iyi oynayan ve pozisyon yaratabilen bir oyuncu… Deniz’i bolca rakip kale ile karşı karşıya bırakacak bir oyuncu. Bundan faydalanmalıyız.

Takımın golü yiyince demoralize olmaması bizim artımız oldu. Tabii ki bunda en büyük pay tribünlerindi bence. Özellikle kale arkaları başta olmak üzere bütün stat müthiş destek verdi takımımıza. Dakikalar geçtikçe desteğin yoğunluğu ve agresifliği de arttı. Maçın son anlarında gelen gol sevinci ise görülmeye değerdi. Camia olarak çalışmanın, bütün olmanın, kenetlenmenin meyvesidir o gol. Biz birlik olduktan sonra bizi yıldırabilecek hiçbir şey yok. O halde daha güzel başarılar için kenetlenmeye devam diyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER