Gergindik

07.05.2019
A+
A-

Takımımız aslında ligdeki çoğu takımdan tecrübeli. Ama bir türlü kriz yönetemiyoruz…

Aslına bakarsak daha maçın hakemi açıklandığı anda camia olarak gerilmiştik. Aynı hakemin yönettiği son Antalyaspor maçlarına bakarsak, zaten bunun nedenini anlayabiliyoruz. Hatta bunu taraflı tarafsız herkes anladı da. Göz göre göre defalarca hakkımızı yemiş olan birisi kendisi. Hal böyle olunca daha maç başlamadan, kendisinin tekrar bir Antalyaspor maçına atandığını duyunca gerildik.

Bu gerginlik sahaya da yansıdı. Maçın ilk yarısında gerçekten çok iyi bir Antalyaspor vardı sahada. Maçın hakimi bizdik. Ne zaman kırmızı kartı gördük, orta sahamız bitti. Zaten mağlup duruma düştükten sonra başımıza neler gelebileceğini duymayan kalmadı.

İşte buna bir çözüm bulmak gerekiyor. Resmen dağılıyoruz. Bu maç için 10 kişi kaldık diyebiliriz ama dememeliyiz de. Bazen rakipler bize karşı 1 kişi eksik oynamasına rağmen kan kusan, hatim indiren yine biz oluyoruz. Ama biz 10 kişi kaldığımızda dağılıyoruz. Takımımız aslında ligdeki çoğu takımdan tecrübeli. Ama bir türlü kriz yönetemiyoruz nedense. Krizi yönetenler zaten işin bitiminde istediğini almış olanlar oluyor.

Taraftarımız kendisine ayrılan yeri salkım saçak doldurdu. Göztepe kulübüne de teşekkür ederiz, bize ek kontenjan açtıkları için. İzmir’e gidip gelen her renktaşımın ayaklarına sağlık.

REKLAM ALANI
ETİKETLER: ,
YAZARIN EKLEMİŞ OLDUĞU YAZILAR
16 Eylül 2019
2 Eylül 2019
27 Ağustos 2019
20 Ağustos 2019
24 Temmuz 2019
28 Mayıs 2019
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.