SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Değişim

Konyaspor maçında 3-1 mağlup duruma düştükten sonra ortaya konan mücadele gayet iyiydi…

21 Ağustos 2018 - 8:28 'de eklendi.
Değişim

Konyaspor maçında 3-1 mağlup duruma düştükten sonra ortaya konan mücadele gayet iyiydi. Takım, kendisini teslim etmedi ve Kaptan Diego başta olmak üzere son dakikaya kadar savaştılar.

Başkanımız Genel Kurul kararı aldı ve seçime gidilecek. Her zaman olduğu gibi, Antalyaspor başkanlığı koltuğu asla boş kalmaz. Umarız takımımızı içerisinde bulunduğu kaostan çıkarabilecek bir başkan gelir başımıza. Umarım taraftar ile arası iyi olan bir başkan gelir. Zira camia olmak bunu gerektirir.

Malumunuz takım iyi durumda değil. Hem de hiç iyi bir durumda değil. Daha almış olduğumuz oyunculara lisans çıkaramıyorumuz. Takım kalite olarak boş değil. İyi oyuncularımız var. Aslında kötü de oynamıyoruz. Sadece takımın kendisine olan güveninin geri gelmesi gerekiyor. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Takımın acilen yeni yönetimine kavuşması gerekiyor ki takım olalım ve önümüze bakalım. Galibiyetler gelsin ve para kazanalım ki borçlarımız azalsın.

Taraftar olarak bize düşen takımımızı sonuna kadar desteklemek, oyuncularımıza arkalarında olduğumuzu hissettirmek. Umarım Beşiktaş deplasmanı ile galibiyet serimiz başlar ve kaostan çıkışımız da başlamış olur. Yoksa art arda gelen kötü sonuçlar pek iyiye alamet değil.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER