SadeceAntalyaspor.com
Himmet Güler

Başlık Yok

Artık her hafta köşe yazısı için aynı tarz başlık seçmekten bıktım. Ben de bizim oyuncular gibi işin kolayına kaçayım dedim …

06 Aralık 2017 - 7:51 'de eklendi.
Başlık Yok

Artık her hafta köşe yazısı için aynı tarz başlık seçmekten bıktım. Ben de bizim oyuncular gibi işin kolayına kaçayım dedim ve bu hafta “Başlık yok

Aslında bana sorarsanız takım Trabzonspor deplasmanında özellikle ilk yarı gayet geçerli bir oyun oynadı. Atağa çıkmalarımız organizeydi. Sağ ve sol kanat organizasyonlarımız güzeldi. En azından ne yaptığımızı bilen bir anlayış içerisindeydik. Bu yüzden Trabzonspor fazla üzerimize gelemedi. Çünkü en ufak boşlukta cezayı kesecek bir Antalyaspor vardı karşılarında. Bu durum istatistiklerde de gayet net görüldü. Resmen ezdik rakibi ilk yarı istatistiklerinde. Lâkin bir türlü gol üretemedik. İlk yarının sonlarına doğru yediğimiz gol olmasa, skor bakımından değişik bir durum olabilirdi. Skor olarak geriye düşünce resmen gardımız düştü. Aslında ikinci yarının başlarındaki pozisyonları değerlendirebilseydik bir umut galip gelirdik. Lâkin olmadı, gardımız düştü.

Trabzonspor bizi yenmedi. Biz yenildik resmen. Geçen sezon geriye düşsek bile asla pes etmeyen bir takımımız vardı. Bu sezon takım kimsenin umurunda değil. Ama biz, bu takımın gerçek sahipleri edilmeyen mücadeleye, savaşılmadan teslim olunmasına karşıyız. Antalyaspor ruhu bu değil.

Yönetim, teknik kadro vs… Kimse hesap sormuyor. Ama hesap soracak kesim pusuda bekliyor. Kimse neden hesap sormuyor arkadaş? Taraftar olarak biz mi soralım hesabı? Bize hesap ödeyecek kadar kimse zengin değil şu an bu takımda. Bunu da belirteyim istedim.

 

 

 

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER