SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Günah Keçisi Kim?

Biri bu gidişata son vermeli. Başarısızlıkların ardı arkası kesilmiyor. Bunda da en büyük pay hiç kuşkusuz ki bu oyunun baş aktörleri, futbolcularda. Şampiyonluğu hedefleyen takım, her maçı kazanmak için sahaya çıkar. Bizde ise durum farklı… Maç seçerek çıkıyoruz, ardından da günah keçisi arıyoruz. Ben seçiyorum kurbanı, üzerindeki formanın Antalyaspor forması olduğunu unutanlar, kulüp yönetmeyi beceremeyenler… […]

10 Mart 2015 - 11:05 'de eklendi.
Günah Keçisi Kim?

Biri bu gidişata son vermeli. Başarısızlıkların ardı arkası kesilmiyor. Bunda da en büyük pay hiç kuşkusuz ki bu oyunun baş aktörleri, futbolcularda.

Şampiyonluğu hedefleyen takım, her maçı kazanmak için sahaya çıkar. Bizde ise durum farklı… Maç seçerek çıkıyoruz, ardından da günah keçisi arıyoruz. Ben seçiyorum kurbanı, üzerindeki formanın Antalyaspor forması olduğunu unutanlar, kulüp yönetmeyi beceremeyenler…

Sezon başından bu yana üçüncü teknik adam, istikrarlı devam eden düşüş, tıkalı gol yolları, yol geçen hanı savunma. İşte Antalyaspor’da sahanın görünen yüzü. Peki görünmeyen yüzü? Antalyaspor’u kişisel çıkarları için kullanmaktan geri kalmayan bir yönetim, Yusuf Şimşek’in sözleşmesi devam ederken sözleşme teklifi ederek Etik Kurulu’na sevk edilen bir Başkan, bar bar gezen futbolcular, gruplaşmalar, hafta içinde dalgalanan Orduspor maçının incelendiği söylentileri ve daha niceleri… Anlaşılan geçen sezondan pek ders almayı becerememişiz ki hatalara yenilerini de ekleyerek şampiyonluk rotamızdan uzaklaşıyoruz. Takım kaptanı Mehmet Sedef’i kadro dışı bırakarak, futbolculara yaptırım uygulatarak bunu bir kez daha gösterdik.

Peki bu ortamdan Süper Lig çıkar mı? Sözü her deplasmanda evini, ailesini, işini bırakıp giden cefakâr taraftarlara bırakıyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER