SadeceAntalyaspor.com
Eda Genç Aydın

Görünen Köy

Beşiktaş maçı pazartesiydi. Onun acısını sindiremeden cuma günü Akhisar maçı oldu. Yine hüsran… Bu artık takımın suçu değil diye düşünüyorum. Çünkü oyunu mantıklı yönetemeyen bir hoca var. En çok gol atan futbolcumuzu oyundan çıkarmak kurşuna kafa atmaktı. Bunu futbolla ilgisi olmayan biri bile saçma bulabilir. Çok açık. Yönetimde, takımın başında, oyunda ya da herhangi bir […]

03 Kasım 2015 - 9:59 'de eklendi.
Görünen Köy

Beşiktaş maçı pazartesiydi. Onun acısını sindiremeden cuma günü Akhisar maçı oldu. Yine hüsran…

Bu artık takımın suçu değil diye düşünüyorum. Çünkü oyunu mantıklı yönetemeyen bir hoca var. En çok gol atan futbolcumuzu oyundan çıkarmak kurşuna kafa atmaktı. Bunu futbolla ilgisi olmayan biri bile saçma bulabilir. Çok açık.

Yönetimde, takımın başında, oyunda ya da herhangi bir yerde görevini yapamadığını görmüyor mu bu insanlar? Bir tamam, iki tamam, üçüncüye bir şans verilir de artık insan da bir yerde kendini yetersiz hissedip bir şeyler yapabilmeli. Ya kendini yetiştirir yeniden ya da başarısızlığını kabul edip gider. Bu kadar basit.

Yusuf Hocayla olmuyor. Daha ne kadar canımızın yanması gerek bilmiyorum. Ama insaflı olup yetişkin gibi davranarak görevini bırakmalı. O göremiyorsa Başkan bu işe el atmalı.

Yusuf Hoca gitmezse, açıkça söylüyorum, düşüşümüz şimdiden başladı demektir. Ağlayıp sızlamadan gerçekçi bakmak gerek.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER