SadeceAntalyaspor.com
Konuk Yazar

Gereğini Yap Yusuf Hoca

Yusuf hoca başlık senin için en baştan söyleyeyim. Eğer olur da okursan yazımın geri kalanında canının epey sıkılacağını garanti ederim sana. Takımın ofansı Ferrari gibi, defansı da Murat 124 gibi resmen. Tek bir Rodellega gelip üç dört oyuncunun arasından yürüye yürüye topa vuruyor ve gol atabiliyor. İkinci gole gelelim, kesin olarak kanaat getirdim ki bu […]

03 Kasım 2015 - 9:56 'de eklendi.
Gereğini Yap Yusuf Hoca

Yusuf hoca başlık senin için en baştan söyleyeyim. Eğer olur da okursan yazımın geri kalanında canının epey sıkılacağını garanti ederim sana.

Takımın ofansı Ferrari gibi, defansı da Murat 124 gibi resmen. Tek bir Rodellega gelip üç dört oyuncunun arasından yürüye yürüye topa vuruyor ve gol atabiliyor. İkinci gole gelelim, kesin olarak kanaat getirdim ki bu takım ne defansif ne de ofansif olarak yan top çalışmıyor. Ben en son ne zaman kornerden gol attığımızı hatırlamıyorum bile.

Emrah Başsan’ı kurtarıcı diye oyuna almak çok büyük hataydı. Eto’o niye oyundan çıkar ki? Eto’o kendisi bile şaşırdı. Tüm Türkiye şaşırdı. Yusuf Hoca da şaşırmış olacak ki Eto’o gibi bir oyuncuyu oyundan çıkardı. Lükse bakın yahu!

Zeki, Kadir, Lokman, Emrah, Sakıb… Bu oyuncular ile olmaz. İyi niyetli olabilirler ama bu lig için yetersizler. Sezon başı yönetime rapor vererek Diarra kendisine kulüp bulsun diyen Yusuf Hoca, Akhisar Belediyespor deplasmanında aynı Diarra’yı ilk on birde başlattı. Bu ne büyük bir çelişki hoca? Bunun bir açıklaması var mı? Diego nerede? Kvesic niye oynamaz?

Takımın kondisyonu rezil hallerde. Defansta ne bir kademe anlayışı var ne de en ufak topu oyuna sokma becerisi var. Biraz Celutska işte. Lokman burnunun dibindeki adama pas vereceğine, aldığı tüm topları havadan ileriye gönderiyor. Lokman, canım kardeşim, o top on saniye sonra senin bölgene geri gelecek ama rakip atağı ile gelecek.

Yol yakınken derhal Yusuf Hoca ile yollar ayrılmalı. Yusuf Hoca bu işi yapamadığını kabul edip kendisi olgun bir davranış sergilemelidir bence. Zaten Allah korusun Kayserispor maçında başımızda olursa ve olası bir puan kaybı yaşanırsa düşünmek bile istemiyorum o anı.

Dost topraklar Akhisar’a geldiğimiz andan dönüş yoluna çıkana dek bizi müthiş ağırladı Akhisar halkı. Oldukça misafirperverlerdi. Kendimizi evimizde gibi hissettik. Akhisar ilçesine buradan çok teşekkür ediyorum. Futbol ve tribünler böyle daha güzel.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.BENZER HABERLER